Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o zaradení detského programu Cartoon Network do ponuky Skylinku.

Od 1. 3. 2018 sa programová ponuka Skylinku opäť rozšíri o ďalší detský program – do platených balíčkov Flexi 10, Multi, Kombi a Komplet pribudne nový detský program Cartoon Network.

Program Cartoon Network je nabitý zábavnými a dobrodružnými seriálmi plných humoru a akcie, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu. Deti všetkých vekových kategórií sa môžu tešiť na animované seriály ako Gumballov úžasný svet, Steven Universe či akčné dobrodružné seriály Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go! Aprílovou novinkou bude súťažná relácia Ben 10: Výzva, v ktorej účastníci môžu spoločne s hlavným hrdinom Benom plniť zaujímavé úlohy aj otestovať svoje znalosti seriálu.

Technické parametre pre naladenie Cartoon Network:

Satelit:                                    Astra 23,5°E

Kmitočet:                               11 934 MHz

Polarizácia:                            Vertikálna

FEC:                                        3/4

Symbolová rýchlosť:           27 500 kS/s

Norma:                                   DVB-S2/8PSK

Pilot:                                       ON

Pozícia vo FastScan              168
Program je vysielaný v kompresnom formáte MPEG-4, pre príjem programu je teda potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY).
O Cartoon Network

Cartoon Network, spadajúca pod spoločnosť Turner, sa zameriava prostredníctvom svojich zábavných a dobrodružných seriálov predovšetkým na chlapcov, ale zároveň oslovuje aj dievčatá. Program a jednotlivé seriály prezentujú zábavné témy a humor, priateľstvo, predstavivosť či akcie a dobrodružstvá. Cartoon Network je cielený na chlapcov a dievčatá vo veku 6 až 12 rokov, u ktorých sa snažia podporiť ich vlastnú osobnosť prostredníctvom bohatého zábavného a globálne úspešného televízneho obsahu. Programová skladba zahŕňa obľúbené komediálne animované seriály ako Gumballov úžasný svet, Čas na dobrodružstvá, Normálka, Clarence, Steven Universe  a Uncle Grandpa či akčné dobrodružné seriály ako Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go!

Značky: