Ve dnech od 5. do 8. ledna 2017 probíhá v Las Vegas veletrh CES 2017.

Letošní agenda je zaměřená na rozvíjející se technologie s důrazem na automobilový průmysl a nositelnou elektroniku. Níže naleznete data Gartneru o trhu chytrých telefonů, PC, tabletech, IoT a nositelné elektronice.

Worldwide Devices Shipments by Device Type, 2015-2018 (Millions of Units)
Device Type2015201620172018
Traditional PCs (Desk-Based and Notebook)244216205199
Ultramobiles (Premium)44496175
PC Market288265266274
Ultramobiles (Basic and Utility)196177173173
Computing Devices Market484442439447
Mobile Phones1 9171 8871 9101 933
Total Devices Market2 4012 3292 3492 380

 

Značky: