Huawei rozdáva dva smartfóny Huawei P40.

Huawei spustil špeciálnu kampaň #YourHuaweiYourStyle, ktorá upriamuje pozornosť na zaujímavé aplikácie v obchode AppGallery. Ten je predinštalovaný na všetkých smartfónoch Huawei, pričom v najnovších modeloch, tzv. AG smartfónoch, nahrádza Google Play.

Obchod AppGallery sa postupne zapĺňa, pribúdajú aj slovenské aplikácie. Medzi najnovšími prírastkami je napr. aplikácia Bolt. Zoznam dôležitých aplikácií podľa redakcie TOUCHIT, ktoré nájdete v AppGallery, pravidelne aktualizujeme v tomto článku.

Huawei sa teraz rozhodol spropagovať svoj obchod súťažou na sociálnych sieťach. Ak chcete vyhrať jeden z dvoch telefónov Huawei P40, je potrebné, aby ste lajkli súťažný príspevok na Facebooku a Instagrame a do komentára napísali, ktorá aplikácia z AppGallery najlepšie vystihuje váš životný štýl. Vybrať si môžete zo šiestich rôznych oblastí: rodičovstvo, šport, móda, cestovanie, tanec alebo hry, pričom pri výbere aplikácií sa môžete inšpirovať aj našim zoznamom.

Súťaž prebieha od 7. júla do 19. júla 2020 do polnoci. Následne Huawei vyžrebuje jedného výhercu na Facebooku a jedného na Instagrame. Dohromady tak môžete zabojovať o dva smartfóny Huawei P40. Víťazov bude Huawei kontaktovať po skončení súťaže.

Súťažný post na Facebooku:

Súťažný post na Instagrame:

Zdroj: Huawei

Prečítajte si aj:

Huawei AppGallery: Tieto slovenské a bankové aplikácie v ňom nájdete (DOPLNENÉ k 5. 8.)

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit