Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti návrhu a výroby počítačových komponentov a periférií, predstavuje nové produkty zo svojho portfólia na samite Chronos Summit 2022.

Pokračujúce obmedzenia fyzických podujatí prinútili spoločnosť Cooler Master usporiadať online samit, na ktorom predstaví nové produkty, projekty a služby. Podujatie s názvom Chronos Summit 2022 sa koná vo virtuálnom svete Metaverse v aplikácii „Gather Town“, prostredníctvom ktorej Cooler Master poskytne realistický zážitok veľmi podobný skutočnej technologickej výstave vrátane interaktívneho a zábavného programu.

Vo svojej vlastnej 8-bitovej metropole Cooler Master s radosťou privíta všetkých, od mediálnych profesionálov, obchodných zástupcov, tvorcov až po širokú komunitu, ktorá sa okolo značky Cooler Master vytvorila. Prostredníctvom vlastného avatara môžete preskúmať všetko, čo Cooltropolis ponúka, prezrieť si produkty, stretnúť sa so zástupcami spoločnosti Cooler Master a vyhrať ceny.

Na podujatí sú vystavené tieto produkty:

Limitovaná edícia produktov k 30. výročiu

Chronos Summit 2022 je úvodné podujatie, ktoré ponúka pohľad na limitovanú edíciu produktov Cooler Master k 30. výročiu.

Napájacie zdroje

Vo výročnej edícii sa vracia model V Platinum 1300. Ponúka certifikáciu 80 Plus Platinum, plne modulárnu kabeláž, 100 % japonské kondenzátory a hardvérový prepínač pre jednu/viacero líšt.

Kreslo Hybrid 1

Na základe rozsiahleho výskumu bol model Hybrid 1 vytvorený tak, aby spĺňal náročné požiadavky hráčov a profesionálnych výrobcov. Spája výhody pohodlných kancelárskych stoličiek a ergonómiu alebo podporu pretekárskych sedadiel a poskytuje ich v jednotnom riešení, ktoré umožňuje prispôsobenie vlastným preferenciám používateľa a maximálne prúdenie vzduchu a pohodlie.

Počítačové skrinky

Sortiment COSMOS sa vždy prezentuje revolučným konceptom alebo posúva hranice technológie vpred. Limitovaná edícia COSMOS C700M k 30. výročiu sa vyznačuje úplne novým farebným prevedením, kvalitnou celohliníkovou konštrukciou, jedinečným emblémom a ďalšími dizajnovými vylepšeniami.

Ďalšie produkty:

 • Mobius Fan 30th Anniversary Edition.
 • MA824 30th Anniversary Edition.
 • PL360 Flux 30th Anniversary Edition.
 • Ergostand 30th Anniversary Edition.
 • MK721 30th Anniversary Edition.
 • MM712 30th Anniversary Edition.
 • SH711 30th Anniversary Edition.
 • MP511 30th Anniversary Edition.
 • GD120 30th Anniversary Edition.
 • GM27-FQS ARGB30th Anniversary Edition

Predstavené boli aj tieto produkty

Počítačové skrinky

Model HAF 700 EVO je navrhnutý tak, aby zodpovedal svojmu názvu a zachoval si vynikajúcu účinnosť chladenia a minimálnu hladinu hluku. Jeho vlastnosti poskytujú ideálny priestor na vytvorenie vlastnej zostavy – pojme až osemnásť 120 mm ventilátorov, dva 360 mm chladiče a 480 mm chladič.
Medzi ďalšie nové modely patria:

 • MasterBox 520, MasterBox 520 Mesh
 • Silencio S400 Sakura Limited Edition
 • MasterBox 500
 • HAF 500
 • MasterBox TD300 Mesh

Napájacie zdroje

Model V SFX Platinum 1100 a 1300 s certifikáciou 80 Plus Platinum, modulárnou kabelážou, 92 mm ventilátorom, kvalitnými 16AWG káblami PCIe a 10-ročnou zárukou. Používatelia majú teraz možnosť používať tento napájací zdroj v skriniach mini-ITX až E-ATX. Vďaka priloženému držiaku je napájací zdroj kompatibilný so všetkými z nich.
Medzi ďalšie nové modely patria M1600 a V SFX-L Platinum.

Chladenie

Model ML360 Sub-zero V2 bol vylepšený a dostal nové čerpadlo s vyšším výkonom a nižšou hlučnosťou. Nízkoprofilový chladič s tromi najnovšími ventilátormi Mobius s novým dizajnom Ring Blade ponúka výnimočný odvod tepla. Technológia Intel Cryo Cooling alebo integrovaný softvér umožňujú úplné prispôsobenie požiadavkám na pretaktovanie.

Medzi ďalšie nové modely patria:

 • MasterLiquid PL420 Flux
 • Mobius 120 ARG
 • New V8
 • Monitor Stand
 • Mobile Cooler
 • MF120 Halo2

Herný segment

Klávesnica

Bezdrôtová klávesnica MK721 ponúka 60 % rozloženie, je vybavená hybridnou bezdrôtovou technológiou a univerzálnou kompatibilitou naprieč operačnými systémami a platformami a integruje všetky dôležité prvky: mechanické spínače, opletený kábel s pružinovým vinutím, ovládací posuvník a celkovo kvalitný pevný dizajn v bielej a čiernej farbe.

Myši

Model MM712 je ďalšou z radu ľahkých myší, tentoraz bez perforácie. Nadväzuje na predchádzajúci model, zachováva si špičkové vlastnosti a vďaka pevnému profilu bez otvorov zvyšuje najmä pevnosť konštrukcie. Nízka hmotnosť menej ako 58 g dáva používateľovi priestor pre rýchlosť a citlivosť.
Medzi ďalšie nové modely patria MM311 a MM310.

Podložky pod myš

Model hernej podložky pod myš MP511 sa vyznačuje vysokokvalitnou tkaninou CORDURA, ktorá je známa svojou výnimočnou citlivosťou, odolnosťou a pružnosťou. Hladký nylonový komponent zaručuje presnosť, zatiaľ čo šitie zvyšuje jeho odolnosť.

Slúchadlá

Bezdrôtová náhlavná súprava SH711 ANC reprodukuje kvalitný zvuk na všetkých úrovniach. Dva typy potlačenia hluku, ANC a END, zabezpečujú čisté a kvalitné počúvanie hudby alebo komunikáciu, čomu napomáha jedinečná dvojkomorová konštrukcia. K dispozícii sú pohodlné ovládacie prvky a tri režimy pripojenia.

Ostatné príslušenstvo

Monitory

Monitor GP27-FQS s rozlíšením QHD je jedným z produktov novej série mini-LED, ktorú uvádza spoločnosť Cooler Master a ktorej cieľom je ponúknuť dobrý pomer cena/výkon.
Medzi ďalšie nové modely patrí GP27-FUS.

Stoličky

Motion 1 je prvá stolička, ktorá využíva haptický systém optimalizovaný na prácu aj zábavu. Prináša zážitok zo 4D kina do obývačky.

Orb X

ORB X je viacúčelová pracovná stanica, ktorá používateľa doslova pohltí. Elegantný, čiastočne uzavretý pracovný priestor je integrovaný do plne automatizovaného motorizovaného plášťa pre maximálne súkromie.

Testovacie prototypy

CMODX Mini ITX je jedinečná, modulárna a kompaktná skriňa mini ITX, ktorá je vyrobená z prvotriednych materiálov a dá sa prispôsobiť pomocou vymeniteľných farebných panelov.

Model Sneaker X vychádza z populárneho modelu „Sneaker“, ktorý vytvoril používateľ JMDF pre sériu Cooler Master Case Mod World Series, a predstavuje úplne iný pohľad na počítač. Netradičný dizajn v tvare športovej topánky ponúka dostatok priestoru pre najnovšie grafické karty, procesory, ako aj vodné chladenie AIO. Ide o pokus prelomiť hranice tradičného tvaru počítačovej skrine a priniesť jedinečný, ale zároveň pekný a prispôsobiteľný, lifestylový, nadčasový systém.

Medzi ďalšie netradičné modely patria Shark X a C700M radu Infinity.

Viac informácií nájdete na stránke www.CoolerMaster.com.

Značky: