Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Sieť multikín Cinema City Slovensko svojim zákazníkom prináša nový web s vysokou responzivitou ako v desktop, tak aj v mobilnej verzii.

„Náš web sme sa snažili inovovať a optimalizovať s prihladnutím na zákazníka a jeho potreby. Chceli sme, aby sa návštevník stránky na webe cítil dobre, aby mu všetko fungovalo a aby rýchlo a ľahko našiel to, čo potrebuje – teda svoje obľúbené kino a obľúbené filmy. Prvotné reakcie na stránku od zákazníkov sú pozitívne, čomu sa veľmi tešíme,“ povedal Robert Švec, marketingový manažér Cinema City pre SR a ČR.

Zákazníci a návštevníci Cinema City si tak odteraz budú môcť prehliadať program kina aj vo svojich smartfónoch a tabletoch, bez akýchkoľvek ťažkosti a všetky informácie sú podané jasne a prehľadne.

Stránka si tiež pamätá zákazníkove obľúbené/preferované kino, prináša detailnejšie informácie o filmoch a predstaveniach (pôvodné znenie, verzia titulkov, verzia jazyka). Navyše je upravená k väčšej prehľadnosti a jednoduchosti hľadania akýchkoľvek filmov – práve premietaných (dopoludňajšie filmy, poobedné a večerné) aj očakávaných. Prehľadne sú rozdelené aj špeciálne kinosály s technológiami SUPERSCREEN a 4DX, kde už po jednom kliknutí zákazník nájde kompletný program. Kliknite na www.cinemacity.sk, či už na svojom počítači alebo smartfóne a presvedčte sa o jeho funkčnosti sami.

 

Značky: