Clubhouse pre Android je už v Obchode Play: Zatiaľ ho nenainštalujete

0

K používaniu aplikácie bude stále potrebná pozvánka.

Pred pár dňami spoločnosť Clubhouse oznámila, že uvedenie jej aplikácie sa blíži. V čase tohto vyhlásenia aplikáciu už používalo zopár používateľov v uzavretej beta verzii. Portál Android Police teraz informuje, že aplikácia je dostupná pre všetkých používateľov. Na Slovensku to však zatiaľ neplatí. Nám v redakcii sa v Obchode Play zobrazuje iba predbežná registrácia na stiahnutie aplikácie, ktorá sa v prípade dostupnosti automaticky nainštaluje do smartfónu.

Aplikáciu si však už teraz viete nainštalovať z APK Mirror, čo sa môže hodiť, pokiaľ si chcete rezervovať používateľské meno.

Pomocou aplikácie pre Android si tak môžete rezervovať svoje používateľské meno a dostať sa na zoznam čakateľov. Ak máte pozvánku, môžete ju použiť a zistiť, čo aplikácia ponúka. Na základe snímok obrazovky zverejnených v obchode Play ide vo veľkej miere o totožnú aplikáciu ako v prípade iOS.

Zdroj: AndroidPolice

Titulný obrázok: TheVerge

Prečítajte si aj:

Clubhouse je nový hit medzi sociálnymi sieťami: Čo to je a ako funguje?

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár