Tieto slúchadlá dokážu zaujať nielen dizajnom.

Značka CMF by Nothing popri smartfóne CMF Phone 1 a inteligentných hodinkách CMF Watch Pro 2 predstavila aj nové slúchadlá CMF Buds Pro 2, ktoré chcú zaujať nízkou cenou, skvelou výbavou, ale aj výborným zvukom. Novinka sa na trh dostane v štyroch farbách, vrátane výraznej oranžovej, čiernej, bielej a podmanivej modrej.  

Značka aj pri nových slúchadlách kladie dôraz na štýlový dizajn a funkčnosť, ktoré idú ruka v ruke so skvelým zvukom. Značka tvrdí, že slúchadlá CMF Buds Pro 2 sú navrhnuté tak, aby pozdvihli zážitok z počúvania hudby vo svojej cenovej kategórii vďaka pokročilým technológiám a programovateľnému koliesku Smart Dial na puzdre pre jednoduchšie a pohodlnejšie ovládanie.

CMF Buds Pro 2Zdroj: CMF by Nothing
CMF Buds Pro 2

Značka CMF predstavením slúchadiel potvrdila všetky doterajšie úniky. Každé jedno slúchadlo má vo svojej výbave dva meniče. Tie pozostávajú z 11 mm basového meniča a 6 mm tweetera. O kvalitný zvuk sa starajú pokročilé technológie a certifikácie. Slúchadlám nechýba podpora LDAC, Hi-Res Audio a Dirac Opteo, ako aj efekt priestorového zvuku. Aj vďaka nim dokážu slúchadlá Buds Pro 2 s podporou AAC a LDAC poskytnúť kvalitný HiFi zvuk, hoci ich cena nie je vyššia ako 60 eur.

K dokonalému a ničím nerušenému zvukovému zážitku prispieva aj pokročilé hybridné ANC až do 50 dB a frekvenčný rozsah až do 5000 Hz. Vo výbave slúchadiel sa nachádza až 6 mikrofónov s vysokým rozlíšením a technológiou Clear Voice 2.0 a Wind-Noise Reduction 2, pre čo najčistejšie hovory v akomkoľvek prostredí. Stabilné pripojenie zabezpečuje Bluetooth 5.3.

CMF Buds Pro 2Zdroj: CMF by Nothing
CMF Buds Pro 2

Rozhodne zaujme aj celková výdrž až 43 hodín, pričom v prípade potreby postačí iba 10 minút nabíjania na ďalších až 7 hodín prehrávania. Detailnú výdrž si pozrite v oficiálnych technických parametroch na tomto odkaze. Nechýba však IP55, Dual connection, alebo funkcie Google fast pair a Microdoft swift pair.

K dokonalému používateľskému zážitku určite prispeje aj dotykové ovládanie. CMF Buds Pro 2 podporujú ovládanie prehrávania hudby poklepaním. Pomocou gest je možné prepínať medzi aktívnym potlačením hluku a režimom priehľadnosti, pričom každé slúchadlo je možné individuálne prispôsobiť cez aplikáciu Nothing X. 

CMF Buds Pro 2Zdroj: CMF by Nothing
CMF Buds Pro 2

Zaujímavým ovládacím prvkom je aj otočný ovládač Smart dial, ktorý podporuje otočenie, jedno kliknutie, dvojité kliknutie, trojité kliknutie a dlhé stlačenie. Marketingové materiály prezrádzajú, že nové slúchadlá od CMF sú aj veľmi odolné.

Cena a dostupnosť

CMF Buds Pro 2 budú v predaji na našom trhu už od 12. júla za 59,90 eur v štyroch farbách. Slúchadlá a hodinky kúpite priamo na stránke CMF, alebo na Alza.sk.

Prečítajte si aj:

Značky:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.