Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Dvojsmerný bezdrôtový reproduktor s hlasným rozsiahlym stereo zvukom o šírke 360 stupňov a silnými basmi, vstavaným MP3 prehrávačom s hlasitým odposluchom je dostatočne malý na to, aby sa zmestil aj do tašky

Spoločnosť Creative Technology Ltd predstavila Sound Blaster FRee, Najnovší multifunkčný prenosný Bluetooth reproduktor s dvoma neodymovými meničmi a duálnymi pasívnymi radiátormi, ktoré ponúknu masívny zvuk so silnými basmi. Vďaka duálnemu prehrávaniu môže byť reproduktor Sound Blaster FRee položený horizontálne pre široké stereo vyobrazenie zvuku alebo vertikálne pre 360 ° zvuk.

LS-Sound Blaster FRee2_nowat

Tento ľahký, ale výkonný reproduktor sa môže pochváliť kompaktným valcovitým telom malej veľkosti, čím sa pohodlne zmestí do ruky alebo do tašky, takže svoju hudbu si budete môcť prehrávať kdekoľvek pôjdete. Odteraz si každý bude môcť vychutnať úžasnú hudbu doma, v práci, pri hre a dokonca aj pri bazéne, nakoľko reproduktor Sound Blaster FRee je odolný proti prskajúcej vode.

Reproduktor Sound Blaster Free má rozsiahle možnosti pripojenia. To znamená, bezdrôtové Bluetooth rozhranie pre smartfóny a tablety, USB pripojenie pre PC alebo Mac, rovnako ako aj možnosť analógového pripojenia cez Aux-in. Reproduktor má navyše zabudovaný mp3 prehrávač pre samostatné prehrávanie hudby s možnosťou až 32 GB pamäťovej microSD karty. Užívatelia si môžu jednoducho vymieňať microSD karty s rôznou hudbou podľa nálady. Taktiež si môžu svoju hudbu na microSD karte zotriediť do rôznych priečinkov a jednoducho celú zložku preskočiť jedným dotykom. Bezdrôtový reproduktor Sound Blaster FRee tiež funguje aj ako hands-free cez Bluetooth alebo aj na hlasitý odposluch, keď je spárovaný so smartfónom, pričom umožňuje vychutnávať si hudbu a filmy bez rušenia pri zdvíhaní hovorov.

“V dnešnom svete, je pre každého úplnym štandardom vychutnávať si hudbu z chytrých zariadení a zdieľať svoje zážitky, momenty s rodinou a priateľmi, nech sme kdekoľvek. Reproduktor Sound Blaster FRee bol navrhnutý tak, aby sa perfektne hodil do vášho životného štýlu,” povedal Long Chye Low, Generálny riaditeľ divízie Sound Blaster Audio v spoločnosti Creative. “ Vložili sme do neho veľké úsilie, aby sme v ňom zahrnuli všetko, čo by ste chceli, aby prenosný reproduktor mal – pre počúvanie hudby kdekoľvek, zdieľanie hudby, prijímanie hovorov a omnoho viac a pritom vám ho ponúkame za úžasnú cenu. Je to výkonný, ľahký, prenosný a univerzálny reproduktor s výdržou batérie na jedno nabitie po dobu až 10 hodín a odolnosťou proti prskajúcej vode. Takže, ak hľadáte úžasného spoločníka v podobe reproduktora, ktorý budete môcť vziať vždy so sebou, tak už nemusíte hľadať – Sound Blaster FRee je ideálny pre každý okamih.”

PS-Sound Blaster FRee_nowat

Creative Sound Blaster FRee – kompaktný a zároveň nabitý funkciami

Navrhnutý tak, aby umožnil užívateľom užívať si svoju obľúbenú hudbu na maximum, nech by ste boli kdekoľvek, reproduktor Sound Blaster FRee je naložený celou radou funkcií :

 • IPX4 odolnosť voči ošpliechaniu vodou chráni Sound Blaster FRee a umožňuje vziať si svoju hudbu k bazénu, na bycikel alebo aj do sprchy.
 • Ľahký, ale výkonný reproduktor Sound Blaster FRee s váhou okolo 0,4kg z neho robí jednoznačne ľahko prenosný reproduktor.
 • Široko rozsiahle stereo v horizontálnej polohe ponúka užívateľovi veľmi dobre vyvažený zvuk s plným rozsahom detailov.
 • 360-stupňový zvuk vo vertikálnej polohe umožňuje užívateľovi extrémny výkon úžasného zvuku v každom smere. Užite si párty bez obmedzenia priestoru.
 • LOUD režim okamžite zvyšuje hlasitosť a priestorovosť zvuku s jednoduchým stlačením tlačidla vyplní priestor masívnou hudbou.
 • Výkonné basy pumpuje cez duálne pasívne radiátory produkujúce dynamický výsledok s extra údermi.
 • Zabudovaný MP3 prehrávač s ovládacími prvkami prehrávania na reproduktore Sound Blaster FRee umožňuje užívateľom pohodlne prehrávať až 10 000 skladieb vo formáte MP3 na jednej microSD karte, bez toho aby ste museli ovládať smartfón alebo boli pripojení k nejakému zdroju hudby. Úplne jednoducho vymeníte microSD karty s rôznymi playlistmi hudby pri rôznych príležitostiach.
 • Hlasný a jasný hands-free posluch vďaka funkcii HD Voice poskytuje jasné telefónne hovory pre súkromné alebo biznis telefonáty počas spárovania telefónu cez Bluetooth. Prepínanie medzi hovormi a hudbou zvládnete bez námahy – hudba sa automaticky vypne pri prichádzajúcom hovore a po ukončení hovoru sa hudba automaticky znova spustí.
 • Technológia Bluetooth0 s podporou SBC a FastStream kodekov oslobodzuje užívateľa od obmedzujúcich káblov a pritom ponúka úžasný vysoko kvalitný stereofónny zvuk bezdrôtovo.
 • USB pripojenie pre bezstratové streamovanie hi-fi digitálneho zvuku z PC alebo Mac-u a pre inteligentné spracovanie zvuku Sound Blaster cez SBX Pro Studio™.
 • SBX Pro Studio audio príslušenstvo po pripojení k PC alebo Mac-u cez USB rozhranie umožňuje výber zvukových profilo plus plné prispôsobenie zvuku tak, aby vyhovoval preferenciám užívateľa pri počúvaní hudby.
 • Až 10 hodín* prehrávania sľubuje väčšiu zábavu na cestách. Dobíjateľná lítium-iónová polymérová batéria sa dokáže veľmi rýchlo nabíjať cez USB.
 • K dispozícii v štýlovej čiernej alebo bielej farbe.

* Skutočná životnosť batérie sa môže líšiť od spôsobu použitia a nastavenia a okolitých podmienok.

Prenosný Bluetooth reproduktor Creative Sound Blaster FRee bude k dispozícii v júli 2015 za cenu 99,99 EUR

Značky: