Dara Rolins má nový videoklip PENA, ktorý natočil Huawei Mate 40 Pro: Pozrite si ho

1

Prezentuje evolúciu zadných fotoaparátov v smartfóne.

Huawei Mate 40 Pro sme v našej recenzii zhodnotili ako smartfón, ktorý môžeme odporučiť používateľom, ktorí hľadajú to najlepšie na trhu z hľadiska mobilného fotenia a záznamu videa. Kvalita hlavného zadného fotoaparátu, úroveň optického zoomu a vylepšený ultraširokouhlý Cine senzor patria k absolútnej špičke.

Detailný rozbor našich skúseností, ktoré sme nadobudli počas testovania vlajkovej lode od Huawei, si môžete prečítať v našej recenzii, TU. Alebo si môžete pozrieť, čo tento telefón dokáže, v novom videoklipe PENA od Dary Rolins. Ten vznikol iba pomocou smartfónu Mate 40 Pro:

Na oficiálnom kanáli Huawei Mobile CZ/SK sa objavil aj krátky klip, ktorý ponúka pohľad do zákulisia prípravy videoklipu PENA:

Zdroj: Huawei

Prečítajte si aj:

Huawei Mate 40 Pro: Fotoaparát a vylepšená videokamera do vrecka (RECENZIA a VIDEO)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. 🙂 pekný marketing. Aj v minulosti boli údajné foto v reklame fotené na propagovaný telefón. Bohužiaľ tomu tak nebolo, pretože sa jednalo o CANON 5D MKIV 🙂 Podobne ako aj v tomto prípade. Samozrejme dokrutky sú robené tak, aby bol telefón v zábere. Ale na oblbnutie lajckej verejnosti asi fajn 🙂 A ako poznám súdruha Kimličku, nič nenechá na náhodu. Že Luky? 🙂

Pridaj komentár