Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Deti môžu oslavovať svoj sviatok po celý mesiac. Všetky kreslené filmy i seriály na kanáli Cartoon Network si môžu užívať bez ohľadu na to, aký balík majú ich rodičia predplatený. Voľné vysielanie tohto kanála potrvá oddnes do 4. júna 2018. Zábava sa však nekončí pri televíznych obrazovkách. Fanúšikovia freeSAT-u môžu vyhrať hodnotné ceny vo facebookových súťažiach, ktoré prevádzkovateľ satelitnej služby pripravil v spolupráci s partnermi.

Unikitty je kríženec jednorožca a mačky, ktorý vládne rozprávkovému kráľovstvu. Princezná, známa už z filmu The Lego Movie, je teraz hviezdou vlastného seriálu, ktorý sa na Cartoon Network začína 21. mája. Unikitty sa v ňom bude snažiť zbaviť svoje kráľovstvo negativity a postarať sa o to, aby bol každý šťastný. Nenechajte sa však jej optimizmom pomýliť – toto je kríženec mačiatka a jednorožca, ktorému neradno skrížiť cestu. Hoci je Unikitty plná nekonečnej energie a kreativity, musí s ňou počítať každý, kto by sa opovážil prekaziť jej plán šíriť pozitívnu energiu.

Po dlhých rokoch sa končí Čas na dobrodružstvo (Adventure Time). Chlapec Finn a čarovný pes Jake, hlavné postavy vôbec najdlhšieho seriálu z dielne Cartoon Network, sa rozlúčia. Dokážu ochrániť obyvateľov krajiny Ooo pred rôznymi nepriateľmi? To ukážu posledné epizódy, odvysielané počas májových víkendov.

Mimozemské hodinky umožňujú tínedžerovi Benovi Tennysonovi prevteliť sa do jedného z desiatich mimozemšťanov s rôznymi schopnosťami. V zmenenej podobe rieši problémy a bojuje s príšerami. Teraz sa vracia na obrazovky s novou hernou šou. V Ben10: Nová výzva sa môžu do dobrodružstva zapojiť aj malí diváci. Najväčší fanúšikovia z Európy môžu navzájom súperiť v súťaži, prenášanej naživo každú sobotu od 9:00 na Cartoon Network.

Priaznivci súťaženia by určite mali sledovať facebookovú stránku freeSAT-u. Fanúšikovia sa môžu počas celého mája online zapojiť do rôznych súťaží a vyhrať hodnotné darčeky od Cartoon Network, Minimaxu a Nick Jr.

Diváci s prijímačmi s automatickým ladením, ktoré svojim zákazníkom poskytuje freeSAT, nájdu Cartoon Network na pozícii 97.

Zoznam všetkých kanálov a ich frekvencií ako aj program, novinky a iné informácie je k dispozícii na sk.freesattv.tv.

Značky: