Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

In Time s.r.o. bude partnerom pre doručovanie balíkov spoločnosti Deutsche Post DHL Group na Slovensku. PPL CZ s.r.o. bude partnerom pre doručovanie balíkov Rakúskej pošty v Českej republike

Deutsche Post DHL Group, popredný svetový poskytovateľ poštových a logistických služieb, posilňuje spoluprácu s Rakúskou poštou na Slovensku a v Českej republike. S cieľom dosiahnuť profitabilný rast v prosperujúcom cezhraničnom e-commerce obchode budú spoločnosti spolupracovať v oblasti doručovania balíkov na Slovensku a v Českej republike.

Na základe tejto dohody, bude In Time s.r.o., dcérska spoločnosť Rakúskej pošty, doručovať balíky zasielané zákazníkmi DHL na Slovensko, zatiaľ čo PPL CZ s.r.o., dcérska spoločnosť Deutsche Post DHL Group, bude doručovať zásielky zákazníkov Rakúskej pošty zasielané do Českej republiky. Očakáva sa, že spolupráca začne v septembri 2019.

“Po spustení spolupráce s Rakúskou poštou v Rakúsku sa obe strany rozhodli využívať vzájomne svoje doručovacie siete aj na Slovensku a v Česku. S rastúcim e-commerce biznisom a počtom prepravovaných balíkov sa kladie čoraz väčší dôraz na vysokú kvalitu doručenia a čo najlepšiu spokojnosť zákazníka. Touto spoluprácou položíme správny základ pre ich dosiahnutie”, hovorí Petr Horák, CEO PPL CZ & DHL Parcel Slovensko.

Zákazníci budú profitovať z kvalitných služieb doručenia balíkov, vrátane krátkych dodacích lehôt. Spolupráca umožní obom stranám vytvárať ďalší priestor pre nárast zisku a využiť potenciál rastúceho cezhraničného elektronického obchodu.

Táto dohoda nemá žiaden vplyv na pôsobenie a aktivity divízii DHL Express, DHL Global Forwarding, Freight a DHL Supply Chain na Slovensku a v Českej republike.

„Tešíme sa na rozšírenie nášho strategického partnerstva s DHL. Sme presvedčení, že vďaka našej kvalite doručenia dokážeme uspokojiť potreby zákazníkov DHL na Slovensku. Taktiež sme radi, že sme v Českej republike našli profesionálneho partnera pre náš rastúci cezhraničný e-commerce obchod“, dodáva Carsten Wallmann, Senior Vice President Turkey and Central, Eastern Europe Parcel, Austrian Post.

Značky: