Už dvanásť rokov v eWay System neustále vyvíjajú nástroj na efektívne riadenie firiem. Teraz je tu ďalší míľnik. Váš dobre známy, eWay-CRM v Outlooku v týchto dňoch prichádza s novou verziou „6.0“! Skvelé nové funkcie, ktoré, mimochodom, pochádzajú aj zo spätnej väzby od samotných zákazníkov, nie sú jediné.

Prečo by ste mali pri novej verzii spozornieť? Dôvodov je niekoľko. Azda ten najzásadnejší je príchod „webovej verzie“ eWay-CRM. Doteraz ste mohli ťažiť  z výbornej integrácie s Microsoft Outlookom, no    z času na čas máte v tíme externistov, alebo kolegov, ktorí nepoužívajú MS Outlook , alebo pracujú v prostredí macOS. Aj pre takýto prípad, no nie len, je tu verzia na webe.

Je to veľmi jednoduché. Stačí akýkoľvek obľúbený prehliadač, internet, a je to! Všetko je automaticky synchronizované s kolegami, ktorí používajú eWay-CRM Outlook alebo eWay-CRM Mobile.

Čo všetko sa dá robiť v eWay-CRM WEB?

Tie najdôležitejšie moduly už boli implementované – Kontakty, Spoločnosti, Príležitosti, Projekty, Denník, E-maily (len na čítanie), Dokumenty, Úlohy, Dochádzka, Absencia a Používatelia.

Sú už hotové aj všetky kľúčové funkcie – Workflow, Používateľské polia, Používateľské formuláre, Práva a Filtre.

Všetko, čo potrebujete pre chod svojej firmy, je pripravené. Stačí si vyhrnúť rukávy a pustiť sa do práce!

V eWay System vsadili  na overenú filozofiu, aby software úplne zapadol do dizajnu samotného Outlooku. Preto aj verzia pre web vyzerá ako webový Outlook 365! Opäť tu raz platí, že sa nebude nikto musieť učiť nič nové, jednoducho pracujte s tým, čo poznáte.

Pozrime sa na to, čo eWay-CRM 6.0 ponúka v tejto verzii ako novinky:

  • Poznámky podporujú štýly a formátovanie.
  • Otváranie zoznamov v novom okne.
  • Polia typu „väzba“ fungujú  v zoznamoch ako aktívne odkazy.
  • Možnosť odoslať šablónu dokumentu ako PDF.
  • Rýchla kategorizácia.
  • Nová klávesová skratka Win + Shift + K pre rýchle vytvorenie úlohy.
  • Fulltextové vyhľadávanie v module Úlohy.
  • A mnoho ďalších …

No okrem nových funkcií bol vylepšený aj vzhľad eWay-CRM. Upravili sa všetky ikony tak, aby boli v súlade s novým štýlom Office 2019. eWay-CRM navyše po novom podporuje „dark mode“ v Outlooku. Vo verzii 6.0 už skutočne nespoznáte, kde  končí eWay-CRM a kde sa začína Outlook!

Úplne nové Centrum pre správu

V novom Centre pre správu (bývalé administračné nastavenia) si budete môcť nastaviť eWay-CRM k  svojmu obrazu. Okrem toho budete môcť spravovať vaše predplatné eWay-CRM, či vykonať zmenu používateľských mien.

Tak neváhajte a stiahnite si nový eWay-CRM ešte dnes, TU!

Autor: Tomáš Ladanyi, web

Značky: