Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Epson Europe uviedla na trh najnovšiu generáciu superrýchlych POS tlačiarní účteniek radu T88.

Spoločnosť Epson Europe, najväčší výrobca POS tlačiarní účteniek[1], uviedla na trh najnovšiu generáciu superrýchlych POS tlačiarní účteniek radu T88.

Nová POS tlačiareň TM-T88VII, ktorá stavia na úspechu predchádzajúcich modelov, prešla radom vylepšení v celkovom prevedení. Má tiež rozšírené možnosti pripojenia, je výkonnejšia a ekologicky efektívnejšia. Nový model TM-T88VII je úplne kompatibilný s modelmi T88V a T88VI a je prispôsobený vysokým nárokom vyťažených maloobchodných reťazcov a pohostinstiev v celom regióne EMEAR.

Táto nová POS tlačiareň má mnoho ekologických predností – šetrí napríklad papier vďaka úzkym okrajom tlače, má nízku spotrebu energie a zníženú hlučnosť. Tlačiareň je tiež kompatibilná s ekologicky šetrným termálnym papierom bez obsahu fenolu.

Nová TM-T88VII je vlajkovou loďou spoločnosti Epson medzi POS tlačiarňami účteniek a ponúka aktuálne najrýchlejšiu tlač na trhu – až 500 mm/s. K ďalším prednostiam patria viacjazyčné funkcie, nové kontrolky LED a automatická bezdrôtová tlač prehľadov s údajmi o chybách. Má aj oceňovanú a nanajvýš spoľahlivú tlačovú hlavu Epson, ktorá vydrží 20 miliónov riadkov alebo 200 kilometrov tlače a jej stredná doba medzi poruchami je 360 000 hodín[2].

Tlačiareň TM-T88VII je plne kompatibilná so softvérom tlačiarní T88V a T88VI a využíva rovnaký inštalačný priestor ako predchádzajúce modely, takže je možné na ňu rýchlo prejsť bez dodatočných nákladov, prevádzkových prestojov alebo nutnosti meniť usporiadanie či priestorové nároky na predajných pultoch.

Tlačiareň Epson TM-T88VII sa dodáva v čiernej aj bielej farbe a má nový dizajn horného krytu. Možno ju dynamicky zdieľať medzi terminálmi PC-POS, mobilnými zariadeniami a cloudom. Vďaka zabudovanému Ethernetu a USB, sériovému pripojeniu, napájanému USB a Wi-Fi[3]  sa dokáže flexibilne prepojiť takmer s ktorýmkoľvek systémom. Uľahčuje tiež tlač z webových aplikácií vďaka technológii ePOS-Print® od spoločnosti Epson a funkcii Server Direct Print na priamu tlač z webu.

Robert Matuška, Business Account Manager v spoločnosti Epson Europe CZ & SK, dodáva: „Naša nová tlačiareň účteniek TM-T88VII, ktorá stavia na úspechu radu T88, je ideálna pre rušné maloobchody a pohostinstvá v celom regióne EMEAR – pre podniky s mnohými predajnými pultami a vysokými nárokmi na výkon a spoľahlivosť pri tlači účteniek. Uľahčili sme zákazníkom modernizáciu tlače účteniek, aby mohli využiť nové vylepšenia, ktoré ponúkame. Tlačiareň TM-T88VII je špičková, vysoko výkonná a ekologická tlačiareň, ktorá je navrhnutá na rýchlu a spoľahlivú tlač účteniek v najnáročnejšom prostredí maloobchodu a pohostinstva.“ Nová tlačiareň TM-T88VII bude k dispozícii v celom regióne EMEAR od 1. októbra 2021.


[1] Epson sa drží na prvej pozícii medzi výrobcami POS tlačiarní v západnej Európe už od roku 2013. Epson má teraz 42 % podiel na európskom trhu s termálnymi tlačiarňami. Zdroj: IDC, apríl 2021.

[2] Počítané ako stredná doba medzi poruchami (MTBF).

[3] Je vyžadovaný voliteľný hardwarový kľúč Wi-Fi.

Značky: