Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Rad dostupných a kompaktných veľkoformátových tlačiarní 3v1 pre vysoko kvalitnú tlač s BEZPLATNÝM prístupom do návrhového portálu CANVA

Spoločnosť Epson uvádza na trh tlačiarne SureColor SC-T3100M a SC-T5100M 3v1 pre firmy, ktoré potrebujú multifunkčné veľkoformátové tlačiarne, ale ich pracovný priestor je obmedzený. Kompaktné, spoľahlivé a cenovo dostupné 24″ a 36″ tlačiarne SC-T3100M a SC-T5100M sa zaobídu bez kompromisov z hľadiska tlačových možností. Tento rad je ideálny pre technické výkresy, tlač súborov CAD, geoinformačných máp GIS a širokej škály grafických materiálov pre maloobchod a pohostinstvá.

Tlačiarne tejto série umožňujú skenovanie do rozlíšenia 600 dpi s jednoduchým vkladaním zhora do skenera, ktorý presne reprodukuje dokumenty (do dĺžky 2,72m) mnohých formátov a bezpečne ich odosiela do rôznych cieľových zariadení; umožňujú tiež zmenu mierky kopírovaných dokumentov. Koš na zachytávanie naskenovaných originálov predchádza možnému poškodeniu hodnotných dokumentov.

Tento rad bol navrhnutý na používanie v prašnom prostredí – pred prachom je chránená ako kvalita tlače, tak aj vnútorné komponenty. Preto je ideálnym riešením pre kancelárie na staveniskách. Kompaktný dizajn modelu SC-T3100M zabezpečí, že sa zmestí aj do najmenších priestorov a umožňuje jednoduchú prepravu z jedného miesta na druhé. Vďaka nízkym celkovým nákladom na vlastníctvo budú mať používatelia istotu, že náklady na tlač zostanú nízke počas celej dĺžky životnosti tlačiarne.

Spoločnosť Epson ponúka dve veľkosti atramentových kaziet, aby vyhoveli potrebám všetkých zákazníkov – či už ide o maloobjemových či príležitostných používateľov, alebo o tých, ktorí potrebujú tlačiť pravidelne v tej najvyššej kvalite. Tento rad ťaží zo všetkých výhod pigmentových atramentov, ktoré zabezpečujú farebnú stabilitu a vodoodolnosť. To znamená, že sú ideálne na výrobu plagátov do vlhkých prostredí, ako sú výklady predajní. Vynikajúca odolnosť voči svetlu a stabilita atramentov je užitočná pre technické výkresy a dokumenty, ktoré je nutné archivovať dlhšiu dobu. Vďaka stálej tlačovej hlave má používateľ istotu, že mu postupom času nevzniknú žiadne neočakávané náklady.

Obe tlačiarne SC-T3100M a SC-T5100M sú podporované platformou Epson Cloud Solution PORT. Platforma Epson Cloud Solution PORT je k dispozícii zadarmo a umožňuje používateľom aktualizovať a monitorovať zariadenia na niekoľkých miestach – od výrobnej dielne až po vzdialené pracoviská. Počas celej životnosti produktu je jeho súčasťou tiež bezplatná užívateľská licencia k portálu CANVA, výkonnému všestrannému návrhárskemu nástroju s  1 000 ks dostupných hotových šablón a tlačovým rozhraním pre tlačiarne Epson.

Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager v spoločnosti Epson Europe CZ & SK, povedal: „Výhodná cena spojená s kompaktným dizajnom a vysoko kvalitnými funkciami robí z tlačiarní SC-T3100M a SC-T5100M skvelú voľbu pre firmy, ktoré potrebujú spoľahlivú multifunkčnú tlačiareň od dôveryhodnej značky.“

Hlavné vlastnosti:

  • Skenovanie pri rozlíšení 600 dpi až do veľkosti 2,72 m
  • Tlač a skenovanie priamo z a na USB
  • Skenovanie do šifrovaného PDF, PDF, JPEG, TIFF
  • Jednoduché zdieľanie: skenovanie na USB, do e-mailu (zabezpečený prenos), na FTP server (zabezpečený prenos) alebo do sieťového priečinka
  • Komunikácia pomocou vstavaného rozhrania Wi-Fi, funkcie AirPrint, pripojenia USB/LAN
  • Kapacita rolky až 100 m, rezanie listov až do formátu A1
  • Stála tlačová hlava Epson Precision Core Micro TFP

Tlačiareň SureColor SC-T3100M bude k dispozícii od decembra 2020 a tlačiareň SureColor SC-T5100M bude dostupná od jari 2021.

Značky: