Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nové telefóny Samsung Galaxy Z Fold6 a Z Flip6 získate v čiernej, bielej a ďalších farbách jedine v e-shope Samsung.sk. Pri všetkých novo uvedených produktoch vrátane hodiniek Galaxy Watch7 a Watch Ultra a slúchadiel Buds3 a Buds3 Pro na Samsung.sk môžu zákazníci získať napríklad bonusy za výkup starého zariadenia a poistenie zadarmo na celý rok.

Samsung spúšťa vo svojom oficiálnom e-shope objednávky na práve predstavené mobilné produkty s mnohými exkluzívnymi bonusmi[1]. Okrem toho, že niektoré farby sú k dispozícii výhradne na www.samsung.sk, zákazníci tu môžu napríklad získať priamy výkupný bonus až 160 €, vernostné body navyše alebo ušetriť až 15 % pri nákupe viacerých produktov naraz. Taktiež je možné získať aj službu Galaxy Premier Service na rok zadarmo. Akcia platí od dnešného dňa do 23. júla 2024 alebo do vypredania zásob.

Veľkým dôvodom, prečo pri nákupe nových mobilných telefónov navštíviť oficiálny e-shop samsung.sk, sú exkluzívne farby. Zatiaľ čo v bežnej distribúcii je nový Samsung Galaxy Z Fold6 k dispozícii v šedej, ružovej a modrej farbe a Galaxy Z Flip6 sa ponúka v modrom, žltom, šedom a zelenom variante, pri online objednaní na stránkach samsung.sk môžete získať aj ďalšie exkluzívne farby – v prípade oboch telefónov ide o prevedenie vo farbe čierneho karbónu a v bielej, Z Flip6 je navyše v e-shope aj v oranžovej farbe.

Priame výkupné bonusy, vernostné body a ďalšie benefity

Počas akčnej ponuky môžu zákazníci využiť mnoho bonusov pri nákupe nových telefónov Samsung Galaxy Z Fold6, Z Flip6, hodiniek Galaxy Watch7 a Watch Ultra a slúchadiel Buds3 a Buds3 Pro. Napríklad pri nákupe Galaxy Z Fold6 zákazník získa v rámci akcie Direct Trade-in bonus vo výške 160 eur, pri nákupe Galaxy Z Flip6 120 eur, pri Galaxy Watch7 je bonus 80 eur a pri Galaxy Watch Ultra 150 eur. Výkupný bonus sa zákazníkovi odpočíta automaticky zo sumy produktu v nákupnom košíku. Ďalej zákazníci získajú nárok na bonus v podobe služby Galaxy Premier Service na celý rok. Táto služba poskytne zákazníkom pohodlie a kvalifikovanú starostlivosť o ich produkty zo strany odborníkov spoločnosti Samsung v prípade ich náhodného poškodenia. Zákazníci môžu využiť aj nákup príslušenstva ku Galaxy Z Fold6 a Z Flip6 za polovicu pôvodnej ceny. Študenti s kartou ISIC môžu navyše vo vyhradenej časti e-shopu získať na nové produkty zľavu až 12 %.

Medzi ďalšie benefity patrí navýšené množstvo vernostných bodov, tzv. Samsung Rewards, ktoré zákazník automaticky dostane po dokončení objednávky. Počas prvých troch dní od začatia tejto špeciálnej ponuky získa celkom 13 % z hodnoty nákupu vo forme vernostných bodov a v nasledujúcich dňoch potom 8 %. V prípade, že zákazník využije na nákup tovaru svoje vernostné body, navýši sa ich hodnota o 50 %. Toto zvýhodnenie platí do maximálnej hodnoty bodov vo výške 160 €.

Taktiež si zákazníci v priebehu tejto akcie môžu zakúpiť dva produkty Samsung a ušetriť tak 10 % z celkovej čiastky. Pokiaľ si zakúpia tri produkty, ušetria dokonca 15 %.


[1] Exkluzívne bonusy je možné vzájomne kombinovať tak, aby zákazník získal čo najvýhodnejšiu ponuku.

Značky: