Facebook má novú aplikáciu. Tuned je určená pre páry

0

Otázka ale je, potrebujú dnešné páry takúto aplikáciu?

Uvidíme časom ako sa ujme nová aplikácia Tuned, za ktorou stojí Facebook. Bola uvoľnená bez veľkého propagovania a zatiaľ si ju môžu vyskúšať používatelia na platforme iOS. Ako obvykle, aj tu je minimálna požiadavka dosiahnutého veku 13 rokov. Podľa servera BetaNews je aplikácia súčasťou experimentálneho programu a má priniesť lepšie zabezpečenie súkromia.

Aplikácia okrem chatovania a možnosti posielania fotiek a videa umožňuje zdieľanie nálady. Skvelý spôsob, ako sa s partnerom už vôbec nerozprávať otvorene, je tu predsa aplikácia. Jej používanie však bude opäť v rukách samotných používateľov a to aj spôsob, akým ju budú využívať. Okrem toho je tu možnosť zdieľania skladieb Spotify a to považujeme za celkom prínosnú vlastnosť.

Na použitie aplikácie nie je potrebné mať účet na Facebooku. V zásade neprináša veľa nového, je to skôr iný koncept a spôsob ako si vyhradiť takpovediac komunikačný kanál s vaším partnerom.

Stiahnuť si ju môžete z App Store.

Zdroj: BetaNews

Prečítajte si aj:

Messenger bude jednoduchší a rýchlejší. Facebook ho prerába

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>