Firefox pre iOS prináša ďalšie novinky vrátane prepracovaného tmavého motívu

0

Používateľský zážitok v nočných hodinách bude tak opäť lepší.

Populárny prehliadač Mozilla Firefox v týchto dňoch dostal novú aktualizáciu pre iOS, ktorá prináša nový a prepracovaný tmavý motív a niekoľko menších užitočných funkcií súvisiacich s kartami. Aktualizácia s novinkami je k dispozícii na stiahnutie z App Store.

Tmavý motív obsahuje Firefox už dlhšie. Funguje na princípe invertovania farieb, ktoré nemusí však fungovať dokonale, keďže neinvertuje obrázky a niektoré ďalšie prvky, ktoré sa z logických dôvodov invertovať nemôžu. Vylepšený tmavý motív však výrazne zlepšuje používateľský zážitok najmä vo večerných hodinách, kedy svetlé farby zbytočne vyčerpávajú oči.

Aktivácia tmavého motívu je k dispozícii každému používateľovi v nastaveniach prehliadača. Postačí prejsť do sekcie Displej a výber tmavého motívu. Okrem vylepšeného tmavého režimu však Firefox vylepšuje aj prácu s kartami, kde teraz dovoľuje lepšie preusporiadavať otvorené karty.

Zdroj: MacRumors

Prečítajte si aj:

Firefox sprístupnil dve nové experimentálne funkcie

Značky:

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>