Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Najnovšie prírastky do rodiny bezpečnostných zariadení USG FLEX sa stretávajú s nadšenými ohlasmi a vynikajúcou spätnou väzbou zákazníkov aj obchodných partnerov spoločnosti Zyxel.

Naše nové firewally USG FLEX sa stretli s veľmi pozitívnymi ohlasmi. Táto odozva nás samozrejme teší, ale aby som bol úprimný, nijak ma neprekvapuje. Zákazníci a obchodní partneri vyžadujú extra flexibilitu umožňujúcu cloudovú aj lokálnu správu zariadení a tiež rozšírenú ponuku, v ktorej si vhodný model nájde každá organizácia počínajúc menšími firmami a končiac veľkými podnikmi.

A túto flexibilitu poskytujú firewally USG FLEX, s ktorými môžete zabezpečenie riadiť tak, ako vám to najviac vyhovuje. K dispozícii máte tiež možnosť všetky sieťové zariadenia (bezdrôtové prístupové body, prepínače aj bezpečnostné zariadenia) spravovať pomocou platformy Nebula, čo ocenia najmä organizácie, ktoré chcú monitoring a správu siete zveriť poskytovateľovi riadených služieb, a potom tiež samotní poskytovatelia týchto služieb.

Úspech, s ktorým sme počítali

Rozšírenie portfólia produktov USG FLEX je vynikajúcou správou nielen pre zákazníkov z radov koncových užívateľov, ale tiež pre našich obchodných partnerov. Samozrejme sme potešení, že správcovia sietí, technici aj koncoví užívatelia naše novinky prijali s takým nadšením. Zdá sa, že zákazníkom a obchodným partnerom sa na sérii USG FLEX páči všetko od A až do Z, pričom najviac vyzdvihujú jednoduchú inštaláciu, jednoduchú prevádzku, celkový vzhľad a vyhotovenie týchto produktov.

Ďalšie zlepšenie na obzore

A v nastavenom kurze pokračujeme ďalej. Nikomu z vás isto neuniklo, že svet práce sa mení, pričom stále viac ľudí môže svoje pracovné povinnosti plniť z domu alebo iného vzdialeného miesta. Aby sme uspokojili meniace sa požiadavky zákazníkov, neustále vylepšujeme všetky naše produkty a riešenia.

Ku koncu roku napríklad rozšírime ponuku zariadení kompatibilných s platformou Nebula o firewally ZyWALL ATP (Advanced Threat Protection = pokročilá ochrana pred hrozbami). A tešiť sa môžete tiež na ďalšie zlepšenia samotnej platformy Nebula, vďaka ktorým sa z nej stane ešte lepšie riešenie pre zákazníkov a poskytovateľov riadených služieb, ktorí požadujú flexibilnú správu všetkých svojich sieťových zariadení.

Petr Koudelka, Senior Sales Engineer zo spoločnosti Zyxel

Značky: