freeSAT rozširuje ponuku o dva nové HD kanály

0

Zákazníci freeSAT-u si teraz môžu užívať dva ďalšie HD kanály v slovenčine. Do ponuky pribúdajú Doma HD a Dajto HD, ktoré budú od 8. júna 2017 súčasťou balíka freeSAT medium HD.

Doma HD je kanál určený pre všetkých aktívnych ľudí, hľadajúcich relax. Romantické seriály i kriminálky, telenovely a filmy pre celú rodinu z európskej i hollywoodskej produkcie budú dostupné na pozícii 30.

Akčné klasiky, napínavé seriály, komédie a šport sú poznávacím znamením Dajto HD. Kanál skupiny Markíza ponúka hodiny zábavy predovšetkým mužskému publiku. Kanál si zákazníci s balíkom freeSAT medium HD naladia na pozícii 32.

Uvedené pozície platia pre prijímače s automatickým ladením, ktoré svojim zákazníkom poskytuje freeSAT. Zákazníci s vlastnými prijímačmi nájdu návod na ladenie ako aj úplný zoznam kanálov a frekvencií a viac informácií o ponuke freeSAT-u na sk.freesattv.tv.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár