Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku.

27 nových kanálov

Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získali 27 nových kanálov. Pre každého sa našlo niečo; novinky priniesli rôzne žánre. Milovníci filmov tak môžu sledovať hollywoodske trháky i miestnu produkciu na FilmBox Extra HD alebo FilmBox Premium HD, tí, ktorí uprednostňujú rozmanitú zábavu si môžu naladiť JOJ v HD a priaznivci športu zase trebárs Sport1 HD – aby sme spomenuli aspoň zopár z 27 prídavkov.

Trendom v odvetví je prechod k HD a freeSAT nie je výnimkou. Vlani v ponuke pribudlo 7 HD kanálov (JOJ HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Premium HD, Dvojka HD, Sport 1 HD, Prima HD a M5 HD). Satelitný operátor naďalej pracuje na tom, aby sa počet kanálov vo vysokom rozlíšení ešte zvýšil.

Viac televízie a hudobných aplikácií

Nové kanály nie sú jedinou kvalitnou službou, ktorú zákazníci freeSAT-u získali. Operátor neustále vylepšuje svoju ponuku a vlani poskytol predplatiteľom svojho balíčka freeSAT medium HD prístup k mobilnej aplikácii Stingray Music. Rozšírenie televíznych kanálov teraz ponúka zákazníkom možnosť vychutnávať si ich obľúbenú hudbu kdekoľvek a kedykoľvek na mobilných zariadeniach.

V spolupráci s FilmBox-om ponúkol freeSAT ďalšiu aplikáciu. Cez FilmBox Live možno sledovať vysielanie naživo ako aj užívať si videotéku FilmBox VoD (Video on Demand – video na želanie) s neobmedzeným prístupom k službe na viacerých zariadeniach.

Rozdaných viac ako 130 cien

freeSAT fandil národnej reprezentácii počas jedného z najočakávanejších podujatí: majstrovstiev Európy vo futbale. Rozdal pritom priaznivcom 23 cien, vrátane úplne nového televízora. V decembri potom v rámci súťaže Adventný kalendár oceňoval priaznivcov každý deň. Za celý vlaňajšok freeSAT odmenil na sociálnej sieti viac ako 130 výhercov.

Viac zábavy

Vďaka viacerým ponukám pre nových zákazníkov a šiestim bezplatným oknám si mohli zábavu na prémiových kanáloch vychutnať všetci klienti freeSAT-u. Vlani mali niekoľko možností dočasne si zadarmo vyskúšať napríklad AXN, jednotlivé kanály FilmBox a HBO.

Okrem toho mali počas sviatkov k dispozícii bezplatne aj dočasný vianočne ladený hudobný kanál Stingray Christmas.

Celkovo mali v roku 2016 zákazníci freeSAT-u k dispozícii 68 dní bezplatného vysielania.

Viac ešte len príde

V roku 2017 sa bude freeSAT snažiť ponúknuť svojim zákazníkom ešte viac a vždy im poskytovať služby vysokej kvality. Zákazníci si tak budú môcť naďalej vychutnávať svoju obľúbenú televíznu zábavu, vrátane všetkých kanálov Markízy, ktoré vypadli z terestriálneho vysielania. freeSAT okrem toho plánuje dokončiť prechod do MPEG-4 formátu, aby poskytol zákazníkom ešte vyššiu kvalitu a otvoril dvere k viac HD kanálom v ponuke.

Značky: