Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nové kanály a množstvo hodín prémiovej televízie pre všetkých – aj to priniesol minulý rok zákazníkom freeSAT-u. Zdrojom zábavy však pre nich neboli len televízne obrazovky. Satelitná služba rozdávala radosť aj viacerými súťažami na sociálnych sieťach. Zákazníkom okrem toho zjednodušila aj správu využívaných služieb prostredníctvom nového samoobslužného portálu.

Nové kanály

Najzaujímavejšie dokumenty, česká a slovenská televízna zábava, programy pre deti či vysielanie pre fanúšikov golfu? Bohatá ponuka freeSAT-u sa v roku 2017 rozšírila o ďalších 9 nových kanálov. V priebehu roka si slovenskí zákazníci mohli naladiť kanály ako Prima Plus, Golf Channel, DocuBox, FightBox, Eroxx alebo Nick Jr.

freeSAT sa snaží o čo najvyššiu kvalitu televíznych služieb a aj preto neustále rozširuje svoju HD ponuku. V minulom roku do našej programovej ponuky pribudli tri nové HD kanály: Dajto HD, Doma HD a Plus HD. freeSAT testuje aj ďalšie kanály, takže zákazníci sa môžu tešiť na ešte viac obsahu.

Prémiová televízia bez záväzkov

V priebehu roka sme priniesli zákazníkom freeSAT-u vďaka voľnému vysielaniu niektorých kanálov možnosť sledovať prémiový obsah aj v prípade, že nemali predplatený prémiový balík. Vďaka tomu sa mohli zoznámiť s ponukou kanálov od partnerov ako FilmBox, AMC, HBO alebo AXN. freeSAT počas roka zákazníkom ponúkol 10 príležitostí sledovať najlepšie hollywoodske trháky a kvalitné seriály bez záväzkov.

Súťaže

Televízne tipy, ukážky programov, zákaznícka podpora a najčerstvejšie novinky – to všetko prináša freeSAT na obrazovky vašich počítačov a smartfónov prostredníctvom facebookovej stránky freeSAT Slovensko. Fanúšikovia však majú aj ďalší dôvod, prečo sledovať našu facebookovú stránku. Len v priebehu minulého roka sa mohli zúčastniť na 40 online súťažiach a 73 slovenských priaznivcov freeSAT-u si domov odnieslo zaujímavé ceny. Všetci zákazníci sa môžu tento rok tešiť na ďalšie súťaže, stačí, ak budú sledovať stránku https://www.facebook.com/freeSATtvSK/

Moje freeSAT

Zákazníci freeSAT-u teraz môžu spravovať svoje služby ešte pohodlnejšie. Vďaka novému samoobslužnému portálu Moje freeSAT teraz môžu jednoducho spravovať svoje kontá, zmluvy a smart karty ako aj sledovať svoje vyúčtovania a služby.

V roku 2018 bude freeSAT naďalej robiť všetko pre to, aby zákazníkom ponúkal viac a poskytol ešte kvalitnejšie služby.

Značky: