Akvizíciou desiatich webových domén rozširuje Fun rádio svoju pôsobnosť v online sfére. 

Fun rádio sa nikdy netajilo ambíciami posilniť svoju online pozíciu na trhu. Prepojenie rádiového a online prostredia buduje už dlhšie. Domovská stránka Fun rádia, funradio.sk si dlhodobo drží suverénne prvenstvo v návštevnosti spomedzi webov slovenských rádií. Prednedávnom pribudol do online portfólia zábavný portál saukludni.sk a spravodajský portál infosprávy.sk si prešiel svojim vývojom a nejde už len o čistý agregátor správ. Akvizíciou ďalších desiatich domén, patriacich prevažne do kategórie šport či lifestyle pokračuje rádio vo svojej stratégii. Menovite ide o rozšírenie online portfólia týmito webovými doménami: hokej.sk, profutbal.sk, f1.sk, auto.sk, mobil.sk, spravy.sk, beauty.sk, mesec.sk, point.sk, hockey.sk.

Hokej.sk_web2016_3_nowat

„Najmä v prípade spravy.sk, hokej.sk, auto.sk, mobil.sk, beauty.sk, ide o domény prvej triedy, ktoré sú intuitívne a majú veľký potenciál. Treba však dodať, že do webových stránok, ktoré sú na niektorých nadobudnutých doménach umiestnené, sa už viacero rokov neinvestovalo. Čaká nás tak ešte niekoľko mesiacov tvrdej práce, aby sme z nich urobili silné športové stránky, spĺňajúce všetky požiadavky súčasnej doby,“ hovorí o akvizícii Kamil Šimončič, web manažér rádia.

saukludni.sk_web2016_3_nowat

„Kombinácia online prostredia a rádia je jedným z najefektívnejších komunikačných kanálov. Poslucháčovi, ktorý je u nás na prvom mieste, vieme teraz ponúknuť ako vo vysielaní, tak aj v našom online prostredí ešte väčšiu rôznorodosť. Veríme, že rozšírením ponuky reklamného priestoru oslovíme aj nových klientov,“ dodal k zmenám generálny riaditeľ Fun rádia, Patrik Ziman.

Media representative všetkých webov Fun rádia ostáva naďalej Radio Group.

Značky: