Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Genesis predstavuje nástupcu svojho uznávaného a oceňovaného modelu Thor 303 TKL. Nová klávesnica Genesis Thor 404 TKL bola vytvorená s ohľadom na náročné požiadavky hráčov

Genesis Thor 404 TKL je nová mechanická klávesnica, ktorá kombinuje vlastnosti svojho predchodcu s novými riešeniami, a vďaka novým spínačom vytvára produkt ideálny ako pre začínajúcich hráčov, tak aj pre skúsených profíkov. Užívatelia si môžu vybrať medzi spínačmi Gateron Yellow Pro s lineárnou mechanikou a univerzálnymi spínačmi Kailh Box Brown V2. Naviac sú obe verzie dostupné v bielom alebo čiernom prevedení.

Podľa údajov výrobcu majú spínače Gateron Yellow Pro výdrž 60 miliónov kliknutí, perfektnú dynamiku a taktiež 2mm aktivačnú vzdialenosť pre tlak 50 g. Spínače Kailh Box Brown V2 sa naopak vyznačujú zreteľným aktivačným bodom a výnimočnou pružnosťou. Tieto spínače vyčnievajú z davu vďaka odolnosti 80 miliónov kliknutí a 2mm aktivačnej vzdialenosti pre tlak 55 g.

A čo je dôležité, klávesnica využíva technológiu Hot-Swap, ktorá umožňuje výmenu východiskových spínačov za ľubovoľné 5pinové mechaniky, vrátane spínačov od spoločností ako Cherry MX, Kailh a mnohých ďalších. Klávesnica Genesis Thor 404 TKL je taktiež vybavená zdokonalenými stabilizátormi a vysokokvalitným mazaním, čo sa prejavuje lepším pocitom pri hraní a vysokou presnosťou v každej situácii.

V porovnaní so svojim predchodcom ponúka Thor 404 TKL úplne uzavretý kryt klávesnice neplávajúceho typu, ktorý zaručuje stabilitu klávesnice a kláves za všetkých okolností. Navyše je ideálnou voľbou pre užívateľov, ktorí majú radi, keď je ich zariadenie tiché. Podľa údajov výrobcu je hlasitosť kláves výnimočne nízka vďaka špeciálnej pene ukrytej vo vnútri. Okrem toho stojí za zmienku, že nová klávesnica obsahuje špecializovaný softvér na vytváranie klávesových skratiek, makier a úpravu LED RGB podsvietenia.

Mechanická klávesnica Genesis Thor 404 TKL Silent Switch je dostupná prostredníctvom vybraných predajcov a resellerov v bielom alebo čiernom prevedení. Klávesnica Genesis Thor 404 so spínačmi Gateron je dostupná za cenu od 89 EUR a variant Genesis Thor 404 so spínačmi Kailh za 98 EUR.

https://genesis-zone.com/product/thor-404-us-black-gateron-yellow-pro
https://genesis-zone.com/product/thor-404-us-black-kailh-box-brown

Technické špecifikácie:

● Komunikácia: káblová

● Rozhranie: USB

● Mechanizmus kláves: mechanický

● Typ spínača: mechanický: Gateron Yellow Pro alebo Kailh Box Brown V2

● Farby osvetlenia: RGB

● Dĺžka kábla: 180 cm

● Počet tlačidiel: 87

● Odolnosť kláves: 60 miliónov (Gateron Yellow Pro) alebo 80 miliónov (Kailh Box Brown V2)

● Vzdialenosť aktivácie: 2 mm

● Aktivačná sila: 50 g (Gateron Yellow Pro) alebo 55 g (Kailh Box Brown V2)

● Oneskorenie: 1 ms

● Podporované operačné systémy: Android, Linux, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

● Technológia tlačenia kláves: dvojité vstrekovanie

● Súčasťou balenia sú 2 náhradné mechanické spínače, montážny držiak

● Rozmery: 358 × 133 × 38 mm

Značky: