Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť GFI Software, dodávateľ riešení bezpečnosti v podnikových sieťach, predstavila GFI Prime, nový vernostný program umožňujúci dlhodobým zákazníkom GFI získať zadarmo ďalší jeden produkt zo širokého portfólia GFI Software – voliteľne GFI Archiver, GFI WebMonitor, GFI EndPointSecurity alebo GFI EventsManager. 

Globálny program sa vzťahuje tiež na všetkých českých a slovenských zákazníkov, ktorí využívajú svoj  GFI produkt viac ako jeden rok (t. j. na základe pravidelnej ročnej obnovy), a na nových zákazníkov, ktorí si kúpia nový produkt na viac ako jeden rok. Títo zákazníci získajú produkt zadarmo podľa svojho výberu, vrátane prístupu k jeho pravidelným aktualizáciám, novým verziám a školiacim materiálom.

GFI WebMonitor_web2016_3_nowat

Popri tom GFI Software uviedla tiež GFI Upgrade Center, portál poskytujúci rýchlejší a jednoduchší spôsob prevedenia produktov na aktuálne verzie. Portál pomôže zákazníkom vyriešiť najčastejšie výzvy spojené s upgradovaním, keďže umožňuje zistiť všetky informácie o aktuálne využívaných GFI produktoch a prevedie ich procesom upgradovania na najnovšiu verziu.

GFI Archiver_web2016_3_nowat

„Každý deň vznikajú nové riziká napadnutia počítačových sietí, na ktoré najviac doplácajú SMB firmy, ktorých nástroje často nepokrývajú všetky cesty možných útokov,“ povedal Zdeněk Bínek, zodpovedný za predaj riešení GFI Software v Českej republike a na Slovensku. „Program GFI Prime umožní našim zákazníkom efektívnejšie sa ochrániť proti najrôznejším nebezpečenstvám a našim partnerom upevniť vzťahy s koncovými zákazníkmi prostredníctvom vyššej úrovne zákazníckych služieb.“

Značky: