GFI Software uvádza verziu GFI MailEssentials 21

0

Spoločnosť GFI Software, dodávateľ riešení bezpečnosti v podnikových sieťach, uviedla novú verziu GFI MailEssentials 21, riešenie na zabezpečenie poštových serverov. Nová verzia obsahuje nové antivírusové jadrá Cyren a Sophos, ktoré zlepšujú schopnosť identifikovať a zabrániť útokom na podnikové siete prostredníctvom infikovaných e-mailových správ, a tým lepšie chrániť infraštruktúru malých a stredne veľkých spoločností (SMB).

V novej verzii navyše antivírusové jadro Avira nahradilo na pozícii defaultného jadra antivírus VIPRE, antivírus Cyren bol integrovaný ako nové jadro, zatiaľ čo Sophos nahrádza McAfee. Okrem posilnenia antivírusových funkcií ponúka nová verzia GFI MailEssentials širšie spektrum antispamových filtrov, ktoré poskytujú až 99 % účinnosť s nulový výskytom falošných pozitív.

„Podľa nedávnej správy GFI Software je 59 % ransomvérových nákaz vo firmách a organizáciách spôsobených e-mailami, pričom ransomvér obsahuje až 40 % spamov,“ povedal Zdeněk Bínek zodpovedný za predaj riešení GFI Software v Českej republike a na Slovensku. „Brániť sa proti narastajúcim hrozbám iba antivírusom na klientských staniciach a nechávať rozhodnutie na užívateľoch nie je prezieravé, podniky potrebujú odfiltrovať nebezpečné e-maily ešte pred ich príchodom do poštovej schránky. Nový GFI MailEssentials inštalovaný na poštový server dokáže zastaviť ako otravné spamy, tak aj malvérové nákazy a eliminovať riziko zo strany neopatrných užívateľov.“

GFI MailEssentials je riešenie zaisťujúce bezpečnosť podnikovej elektronickej pošty pre SMB firmy, ktoré zahŕňa výkonné antispamové funkcie, až 5 antivírusových jadier a skener pre Zero day zraniteľnosti. Taktiež obsahuje funkciu pokročilého filtrovania obsahu umožňujúcu filtrovať prichádzajúce, odchádzajúce a interné e-maily na informácie (napr. číslo platobných kariet), ako v tele e-mailu tak v jeho prílohách, a tým predchádzať únikom citlivých dát.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár