Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

UPC internet s rýchlosťou 1 Gb/s je už dostupný pre viac než 320 000 domácností

UPC internet s rýchlosťou 1 Gigabit za sekundu bude od zajtra dostupný aj pre domácnosti v Žiline. S najrýchlejším internetovým pripojením budú môcť využiť všetky výhody a prednosti gigabitového pripojenia, ktorého uvedením spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA prináša užívateľom nové možnosti virtuálnej zábavy. Po tomto rozšírení bude internet s rýchlosťou rýchlosť 1 Gb/s dostupný už pre viac než 320 tisíc domácností, čo je viac než polovica z celkového počtu domácností s prípojkou od UPC.

Gigabitový internet od UPC je dostupný tiež v Bratislave, Pezinku, Svätom Jure, Prešove, Trnave, Banskej Bystrici, Leviciach, Sliači, Veľkom Šariši, Haniske, Petrovanoch, Kendiciach a Ľuboticiach. Internet s rýchlosťou 1 Gb/s ponúka optimálne a ultrarýchle spojenie medzi širokopásmovou sieťou UPC a všetkými pripojenými zariadeniami v domácnosti zákazníka. Či už ide o notebooky, tablety, smartfóny, smart TV, herné zariadenia atď. Výsledkom je špičková konektivita a úžasný zážitok – či už pre zákazníkov, ktorí sledujú šport, sťahujú hudbu, hrajú online hry pre viacerých hráčov alebo robia online nákupy.

Letná kampaň s 1Gb/s Internetom

Gigabitový internet od UPC môžu noví aj súčasní zákazníci získať za zvýhodnenú cenu 20,9€ vrátane ceny za prenájom špičkového WiFi routra Giga-Connect Boxu na 6 mesiacov pri 2 ročnej viazanosti. Záujemcovia si ako alternatívu môžu vybrať tiež zvýhodnenie v podobe bezplatného zriadenia a aktivácie autorizovaným technikom. Gigabitový internet si môžu záujemcovia objednať na internetovej stránke spoločnosti UPC www.upc.sk, cez zákaznícku Infolinku, alebo osobne na zákazníckych strediskách.

Internet od UPC – rýchlosti až 1 Gbit/s a Smart Wi-Fi

Spoločnosť UPC ponúka vysokorýchlostné, dátovo nelimitované optické internetové pripojenie určené pre všetky skupiny užívateľov, vrátane najnáročnejších užívateľov. Podľa meraní známej aplikácie Speedtest od spoločnosti Ookla, ako aj hernej online platformy Steam, je internet od UPC najrýchlejším fixným internetom na Slovensku. S priemernou nameranou rýchlosťou 113,17 Mb/s internet od UPC preskočil všetkých poskytovateľov internetu na slovenskom trhu. Svoju pozíciu lídra potvrdzuje UPC internet dlhodobo aj v meraniach platformy Steam, ktorá je jednou z najväčších svetových herných online platforiem. Najvyššiu priemernú rýchlosť sťahovania dát v službe Steam podľa ich vlastných meraní dosahujú práve zákazníci UPC.

Vďaka vysokej rýchlosti pripojenia a super rýchlej WiFi si nekonečnú zábavu s UPC internetom môžu vychutnávať všetci členovia domácnosti, kedykoľvek a na všetkých pripojených zariadeniach, s excelentným pokrytím v každom kúte domova. V súčasnosti využíva internetové pripojenie od UPC takmer 147 000 domácností vo viac ako 70 mestách a obciach po celom Slovensku. V aktuálnej kampani môžu zákazníci získať UPC internet aj s viacerými bonusmi, o ktorých nájdu viac informácií na internetovej stránke shop.upc.sk.

Značky: