GOODRAM predstavil novú ultraprenosnú PB02 powerbanku

0

Wilk Elektronik SA, majiteľ značky GOODRAM a európsky výrobca RAM pamätí, rozšíril svoje portfólio pre používateľov smartfónov.

Na trh uviedol novú PB02 powerbanku, ktorá sa pýši minimalistickým dizajnom a kompaktným rozmermi. Zariadenie vďaka tomu môžete bez akýchkoľvek problémov nosiť vo svojom vrecku, prípadne si ho môžete zavesiť na kľúče, batoh alebo opasok.

Powerbanka PB02 je menšia ako kreditná karta, hrubá je 7,5 mm a váži iba 40 g. Napriek jej malej veľkosti v nej nájdete 1200 mAh lítium-iónovú batériu. Kapacita batérie je tak dostatočná pre napájanie mobilného zariadenia v núdzových situáciách.

Powerbanka PB02 je dostupná v bielom farebnom variante za cenu niečo málo nad 5 eur.

Značky:

O autorovi

Večná romantička vo vnútri, zasnená optimistka navonok. Aj keď by sa mohlo zdať, že IT oblasť bude pre mňa pritvrdý oriešok, našla som si oblasť, kde sa cítim dobre. Rubriky e-Zdravie či Surfujeme na internete poskytujú dostatočný priestor pre rozlet mojej fantázie. Dobrodružné cestovanie, vášeň pre make-up a bubnovanie v dievčenskej rockovej kapele Poison Candy je mojou neoddeliteľnou súčasťou.

Pridaj komentár