Google počas predstavenia Samsung Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra predstaví niečo vzrušujúce

1

Budúci týždeň bude bohatý na novinky.

Spoločnosť Samsung pripravuje na 11. februára predstavenie svojich nových zariadení zo série Galaxy S20 a očakávame, že okrem týchto „klasických“ smartfónov sa predstaví aj jeden skladateľný, vrátane novej generácie slúchadiel Galaxy Buds+ a ďalšieho hardvéru. 

Počas tejto udalosti bude mať vyhradený priestor aj spoločnosť Google. Počas jej vstupu by sa mali predstaviť softvérové novinky. V príspevku na Twitteri sa uvádza , že za rohom je „niečo vzrušujúce“. Nateraz sa môžeme iba domnievať, čo by sa malo za týmito slovami ukrývať.

Jedným z predpokladov je, že nové Galaxy smartfóny dostanú natívnu podporu videohovorov Google Duo. Predchádzajúce správy z Južnej Kórei naznačovali, že výrobca pracuje na novom formáte video správ pre smartfóny, a to by mohla byť jedna z odpovedí. Ďalším možným riešením je, že Android chce demonštrovať optimalizované rozhranie pre skladateľné obrazovky, pretože očakávame, že 11. februára bude predstavený aj skladateľný Galaxy Z Flip. 

Niektoré zdroje dokonca uvádzajú, že by mohla byť predstavená aj verzia smartfónu s čistým Androidom, teda bez nadstavby One UI od Samsungu. Nechajme sa prekvapiť. Akcia Galaxy Unpacked je doslova za rohom.

Zdroj: Twitter

Prečítajte si aj:

Android 10 dostupný aj pre staručké Samsungy

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Jeden komentár

  1. Majiteľ niekoľkých Samsungov on

    Sorry ľudia možno ani neviete že SAMSUNG má v systéme mobilov skryté špehovacie funkcie. Obrátil som sa s tým na spoločnosť Samsung Sk a žiaľ nevedeli vysvetliť význam tých špehovacích funkcií. Takže zákazník o nich ani NEMAL vedieť. Záver: Samsung tajne zbiera SÚKROMNÉ DÁTA užívateľov. A nebuďte prekvapení ak spozorujete že sa vám batéria výrazne viac vybíja,má spomalené reakcie alebo vám bliká display a má čudné správanie. No ste teda sledovaní. Žiaľ takto je sledovaný každý mobil značky SAMSUNG. moja skúsenosť a žiaľ objavil som ju náhodou.

    NIKDY SAMSUNG ak vám záleží na bezpečnosti svojich osobných údajov.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>