Google vylepšuje klávesnicu Gboard. Bude plynulejšia s rozšírenou podporou písania rukou

0

Nové funkcie sa dostávajú do beta verzie aplikácie.

Gboard s každou aktualizáciou neustále rozširuje svoje funkcie a podporu. Najnovšia beta verzia pokračuje v tomto trende zavedením predikcie slov a korekcie pravopisu pre písanie rukou, ako aj rozloženia rukopisu v tibetčine.

Google Gboard

Google klávesnica je dostupná aj pre iPhony

Podpora rukopisu sa rýchlo rozširuje do ďalších jazykov, pričom minulý rok ich bolo podporovaných už viac ako 200. Po pridaní tibetského jazyka sa zdá, že táto podpora sa neplánuje spomaľovať.

Akékoľvek vylepšenia latencie a času spustenia sú prínosom, ako aj pridanie ďalších funkcií pre používateľov tabletov je náznakom kontinuálneho zlepšovania aj v budúcnosti. Ak chcete vyskúšať tieto funkcie, môžete sa prihlásiť do beta testovania klávesnice Gboard pre Android na tomto odkaze, alebo si stiahnite plnú verziu pre Android a iOS na odkazoch nižšie.

Google Play
App Store

Zdroj: AndroidPolice

Titulný obrázok: SearchEngineLand

Prečítajte si aj:

Začíname s Androidom: Ako zmeniť a prispôsobiť klávesnicu?

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár