Herné počítače Lenovo Legion prichádzajú s najnovšou generáciou technológie NVIDIA a Intel

0

Spoločnosť Lenovo tento rok obohatí hernú sériu Lenovo Legion o nové zariadenia, ktoré ponúknu poslednú generáciu grafických kariet NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER s dizajnom Max-Q a tiež procesory 10. generácie Intel Core H.

Lenovo Legion 7i

 Vďaka vybaveniu grafickými kartami GeForce RTX SUPER s dizajnom Max-Q je notebook Lenovo Legion 7i vhodný pre hráčov, ktorí si potrpia na ničím nerušený priebeh všetkých AAA hier. Súrodenec Lenovo Legion 5i ponúkne celú radu nových grafických kariet až po RTX 2060. Obe herné zariadenia budú podporovať technológiu NVIDIA G-SYNCpre plynulejšie hranie a budú poháňané procesormi 10. generácie Intel Core H.

Lenovo Legion 7

Lenovo Legion 7

Všetky nové modely série Legion budú ako prvé disponovať technológiou NVIDIA Advanced Optimus za účelom zvýšenia výdrže batérie1. Advanced Optimus dynamicky deteguje záťaž GPU a automaticky pripojí k displeju buď grafickou kartu NVIDIA (pre vysokú záťaž) alebo integrované grafické riešenie Intel (pre menšiu záťaž). Riešenie má pomôcť zachovať výdrž batérie pri spustení menej náročných aplikácií a poskytnúť maximálny výkon a snímkovú frekvenciu pri hraní hier.

Lenovo Legion 7

Lenovo Legion 7

Lenovo Legion 5i

Notebooky Lenovo Legion 5i s možnosťou voľby grafickej karty až do RTX 2060, budú k dispozícii  od 999 €. Lenovo Legion 7i budú k dispozícii od 1799 €. Oba modely by mali doraziť do SR v máji 2020.

Pre viac informácii o nových zariadeniach Lenovo Legion sledujte Lenovo StoryHub. Novinky partnerov Intel môžete sledovať tu a NVIDIA tu.

1 Na základe údajov NVIDIA z marca 2020.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár