Hlasovať môžete na webovej stránke mobilroka.sk.

V tradičnej ankete Mobil roka 2019 powered by O2 opäť spoločne hľadáme najlepšie smartfóny, príslušenstvo a gadgety uplynulého roka. S výberom najlepších produktov nám môžete pomôcť aj vy, keďže o víťazoch rozhodnú ľudia, ktorí zahlasujú na webe mobilroka.sk.

Hlasovať môžete do 17. februára 2020, pričom odoslaním vášho hlasu sa automaticky zapojíte aj do súťaže o hodnotné ceny. A nielen to! Tento rok okrem hlasovania prispejeme na dobrú vec – každým hlasom pošleme úžasnému banskobystrickému projektu Neónka päť centov, pričom vy neplatíte absolútne nič.

Jednou z výhier v ankete Mobil roka 2019 powered by O2 sú najnovší robotickí pomocníci značky iRobot. Čo dokážu? Pozrite si priložené video alebo si prečítajte našu recenziu, TU.

Pozrite si video a zistite, čo dokážu najnovší robotickí pomocníci značky iRobot, ktorých môžete vyhrať v ankete Mobil roka 2019 powered by O2

Prečítajte si aj:

Najnovší domáci pomocníci od iRobot

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit