Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Novou hovorkyňou a vedúcou internej a externej komunikácie spoločnosti Home Credit sa od novembra stala Kateřina Dobešová. Zodpovedná bude jednak za styk a komunikáciu s médiami, ako aj za rozvoj a vedenie internej i externej komunikácie firmy na Slovensku a v Českej republike.

Kateřina Dobešová má dlhoročné skúsenosti s prácou tlačovej hovorkyne, komunikácie s médiami aj so širokou verejnosťou. Do Home Creditu nastupuje z radnice mestskej časti Brno-stred, kde mala od roku 2016 na starosti  kontakt s novinármi a výrazne sa podieľala aj na internej komunikácii a starostlivosti o zamestnancov. V predchádzajúcom zamestnaní, ktorým bola Regionální rada regionu soudržnosti Jihovýchod, pôsobila v rovnakej pozícii. V skorších zamestnaniach sa venovala prevažne marketingu.

„Teším sa, že prichádzam do spoločnosti, ktorá je technologickým lídrom vo svojom segmente a zakladá si na prozákazníckom prístupe. Okrem inovácií, ďalšej digitalizácii a skvalitňovaní služieb budeme spolu s odborníkmi z Home Creditu pracovať na nových produktoch, v rámci ktorých sa najnovšie chceme viac zamerať aj na živnostníkov a podnikateľov. Našou prioritou bude taktiež pokračovanie v úspešnom budovaní značky Home Credit, ako transparentného a férového partnera pre súčasných i budúcich klientov,“ približuje svoje kroky v novom pôsobisku Kateřina Dobešová. 

Predošlý hovorca Home Creditu Michal Fila prijal ponuku vo vedení Českej televízie, kde v minulosti niekoľko rokov pôsobil.

Značky: