Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

V októbri slávi značka Honor už svoje tretie narodeniny od uvedenia na náš trh.

Počas celého októbra budú fanúšikovia značky sláviť spoločne s ňou. Medzi prvé darčeky, ktoré Honor rozdáva, patrí trvalá zľava ďalších dvoch obľúbených modelov. Okrem toho sa môžu fanúšikovia tešiť na súťaže na sociálných sieťach alebo v médiách.

Výkonný Honor 8 Pro je od 9. októbra v predaji za 529 eur (pôvodne za 590 eur), Honor 8 Premium potom za 369 eur (pôvodne za 409 eur).

Zástupca vyššieho produktového radu značky, Honor 8 Pro, sa zameriava predovšetkým na výkon. Telefón získal prestížne medzinárodné ocenenie EISA v kategórii „Najlepší európsky spotrebiteľský smartphone“ za rok 2017-2018. Smartfón poháňa osemjadrový procesor Kirin 960, ktorému sekunduje 6GB RAM. Vysoký výkon sa prejaví hlavne počas hrania náročných mobilných hier. Kvalitný hráčsky zážitok zaručuje taktiež grafický procesor Mali G71MP8 s využitím API Vulkan.

Telefón má 5,7“ QHD displej, duálny fotoaparát (2x 12 MPx), batériu s kapacitou 4000 mAh, USB-C port, čítačku odtlačkov prstov alebo NFC, videá nakrúca až do rozlíšenia 4K. Honor 8 Pro je dostupný v čiernej, modrej a zlatej farbe.

Honor 8 s rozšírenou 64GB pamäťou je medzi zákazníkmi stále veľmi obľúbený. Jeho pýchou sú predovšetkým kvalitný duálny fotoaparát (2x 12 MPx), bleskurýchla čítačka odtlačkov prstov kombinovaná s programovateľným tlačidlom smartkey alebo jemný 5,2″ displej. Zaujme tiež svojím dizajnom, ktorému kraľuje sklenený chrbát s originálnym 3D efektom.

Vo svojej výbave má tiež napríklad USB-C, NFC, 4GB RAM alebo batériu s kapacitou 3000 mAh. V prémiovom variante je model k dispozícii v modrom, ružovom a zlatom odtieni.

Oba modely sú za znížené ceny v predaji u všetkých autorizovaných predajcov.

Značky: