HONOR potvrdzuje členstvo v asociácii GSMA (Global System for Mobile Communications)

0

Nové partnerstvo potvrdzuje víziu Honoru vytvárať nový inteligentný ekosystém pre každého v spolupráci s globálnymi dodávateľmi

HONOR, globálny dodávateľ inteligentých zariadení, dnes oficiálne potvrdil, že sa stal členom GSMA (Global System for Mobile Communications). Pripojením sa ku GSMA tak bude HONOR úzko spolupracovať s globálnymi partnermi na vývoji novej technológie pre mobilné telefóny.

Asociácia GSMA reprezentuje celosvetovo záujmy mobilných operátorov a zjednocuje viac ako 750 operátorov, z ktorých takmer 400 spoločností je zo širšieho mobilného ekosystému, vrátane kategórií zariadení s diaľkovým prenosom, softvérových spoločností, výrobcov vybavenia, internetových spoločností alebo organizácií z výrobného priemyslu.

GSMA organizuje tiež medzinárodný veľtrh elektroniky MWC (Mobile World Congress) v Barcelone, Los Angeles alebo Shanghai, alebo tiež regionálne konferencie Mobile 360 Series.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár