Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

HP tento týždeň predstavilo nový HP ProBook x360 440 G1 určený predovšetkým pre rastúce firmy a mobilných pracovníkov. Tých bude chcieť osloviť praktickou preklápajúcou sa konštrukciou, štýlovým dizajnom, vysokým výpočtovým výkonom a „biznisovými“ funkciami.

Srdcom nového ultratenkého zariadenia s operačným systémom Windows 10 je 8. generácia procesorov Intel® Core ™. Aj vďaka nim ponúka výkon, zabezpečenie a odolnosť, ktoré firmy potrebujú, to všetko navyše v obľúbenom všestrannom 360 ° balení. Používatelia môžu rýchlo spracovávať svoje nápady pomocou voliteľného digitálneho pera a ľahko nahradiť stolný počítač vďaka jedinému káblu umožňujúcemu dokovanie cez USB-C.

Funkcie nového zariadenia:

  • Zabezpečenie, odolnosť a správa pre firmy: Odolnosť potrebná pre firemné počítač a účinná obrana proti hackerským útokom so vstavaným zabezpečením HP Biosphere Gen4, firmwarom, ktorý automatizuje ochranu BIOSu a uľahčuje správu.
  • Výpočtový výkon a výdrž: Dostatok výkonu pre všetky aktivity vďaka procesorom Intel® Core ™, dlhá výdrž batérii a podpora dokovania prostredníctvom USB-C ™ umožňujúceho prenos dát, videa i napájanie cez jediný kábel.
  • Prispôsobivosť: Štyri módy použitia, vďaka ktorým sa prispôsobí každej situácii, či už ako laptop, tablet, stojan, alebo stan.

HP ProBook X360 440 bude na Slovensku dostupný od 1. 8. 2018 za cenu začínajúcu na 799 eur.

Značky: