Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

HP predstavuje svoj prvý spotrebiteľský displej pre tvorcov obsahu, ktorý má označenie HP U28 4K HDR. Zakúpiť ho bude možné od 15. decembra.

Stále viac zákazníkov požaduje, aby si spoločnosti počínali zodpovedne voči životnému prostrediu. HP U28 4K HDR túto myšlienku napĺňa, lebo ide o prvý spotrebiteľský displej na svete, pri ktorého výrobe boli použité plasty, ktoré by inak skončili v oceánoch. Objem týchto plastov sa rovná viac ako trom recyklovaným plastovým fľašiam na vodu. Pozornosť bola upretá aj na obaly, ktoré pochádzajú z udržateľných zdrojov a sú recyklovateľné. Displej U28 je určený pre tvorcov obsahu, ktorí hľadajú riešenie oživujúce ich vízie pomocou týchto prvkov:

  • Dokonalé obrazové detaily. Tento monitor s rozlíšením 4K, ktorý sa môže pochváliť panelom IPS, technológiou HDR a širokými pozorovacími uhlami, vám umožní vytvárať taký jasný, dokonalý obrazový obsah, aký len oko dokáže postrehnúť.
  • Realistické farby. Nechajte prebudiť vašu kreativitu pomocou monitora, ktorý je optimalizovaný a pripravený na tvorbu pomocou kalibrácie farieb. Posuňte svoj obsah na novú úroveň pomocou integrovaných nástrojov, ako je Design for Web a Design for Photography. S technológiou HP Eye Ease si navyše môžete užívať zapnutý filter modrého svetla, ktorý nemá vplyv na presnosť farieb.
  • Bez neporiadku a prispôsobiteľný. Upravte si svoj pracovný priestor podľa svojich tvorivých potrieb. Teraz môžete vytvárať svoj najlepší obsah a pritom zostať v pohodlí. Navyše si môžete vychutnať priestor zbavený neporiadku vďaka jedinému káblu USB-C® na pripojenie a nabíjanie viacerých zariadení, vrátane notebookov do 65 W.

Monitor HP UP28 4K s uhlopriečkou 28 palcov (71,12 cm) bude v predaji od 15. decembra za cenu od 369,99 eura.

Značky: