Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť HP Inc., svetový líder v tlačových službách, oznámila, že bude dodávať nové multifunkčné A3 tlačiarne do viac ako 80 kľúčových krajín po celom svete.

Portfólio novej generácie ponúka 54 modelových variantov. Kvalifikovaným partnerom tak umožňuje ponúkať produkty ešte viac prispôsobené požiadavkám zákazníkov a uspokojiť čo najširšiu škálu ich potrieb v oblasti tlače.

Nové A3 portfólio od základu mení skúsenosť zákazníkov i servisných pracovníkov. Ponúka pokročilé bezpečnostné prvky, ktoré na súčasnom trhu nemajú obdobu. Cenovo dostupnú farbu prostredníctvom tlačovej technológie HP PageWide a dlhší prevádzkový čas vďaka technológii HP Smart Device Services.

„Predsavzali sme si ponúknuť našim partnerom silné portfólio multifunkčných A3 tlačiarní s novými technológiami a širokou škálou možností spracovania dokumentov, ktoré dokážu vyhovieť súčasným i budúcim požiadavkám na tlač,” povedal Tuan Tran, General Manager & Global Head, Office Printing Solutions, HP Inc. „Dnes sme náš cieľ splnili a aj naďalej pretvárame súčasnú podobu trhu. Vďaka rozsiahlym poznatkom, ktoré sme získali pri práci s veľkoformátovými komerčnými tlačiarňami, sme zdokonalili naše produkty, zvýšili rýchlosť tlače a dosiahli vyššu kvalitu tlače za nižšiu cenu.”

HP spolupracuje s 500 distribútormi po celom svete, ktorí sú zároveň najväčšími a najrýchlejšie rastúcimi partnermi v daných regiónoch. S uvedením A3 portfólia dostali teraz partneri nové možnosti ako navýšiť svoje tržby a marže v tejto oblasti trhu, kde hrá partnerská sieť distribútorov hlavnú úlohu, a ktorý dosahuje veľkosť 55 miliárd dolárov.

„Spolupracovali sme s našimi partnermi, preberali ich potreby a preferované nástroje a naučili sa lepšie rozumieť ich obchodným modelom,” povedal Aurelio Maruggi, General Manager, A3 Solutions v HP, Inc. „Táto súhra a spoločný vývoj inovácií nielen posilnili naše vzájomné vzťahy, ale mali aj priamy a pozitívny vplyv na konečnú podobu portfólia.”

Zlepšovanie zabezpečenia a ochrana sietí
Nové A3 tlačiarne od HP, vybavené najmodernejšími bezpečnostnými prvkami na trhu, ktoré sú nevyhnutné vzhľadom k vzrastajúcemu množstvu bezpečnostných hrozieb, namierených na podnikové multifunkčné tlačiarne. Sú teda najbezpečnejšími podnikovými multifunkčnými tlačiarňami na svete. Moderné multifunkčné tlačiarne sa dnes správajú skôr ako počítače, ale zo stoviek miliónov, koľko ich na svete je, majú adekvátne zabezpečenie menej ako dve percentá. Zlepšovanie bezpečnosti tlače by preto malo byť pre firmy tou najvyššou prioritou. Multifunkčné podnikové tlačiarne od HP sú vybavené komplexnou sadou bezpečnostných prvkov, ktoré majú za úlohu chrániť zariadenia, dáta a dokumenty a vytvárajú tak niekoľkovrstvý prístup k bezpečnosti, ktorý je nevyhnutný pri boji so súčasnými pokročilými útokmi.

Inovácie v cloude a nižšie náklady

Portfólio multifunkčných A3 tlačiarní od HP, ktoré obsahuje tri modely PageWide a trinásť modelov LaserJet, ťaží z novej, na cloude založenej platforme HP Smart Device Services (SDS) pre optimalizáciu značkového servisu. SDS zaručuje maximálnu dobu prevádzky zariadení vďaka pokročilej diagnostike, odstraňovaniu porúch šitých na mieru danému zariadeniu a možnostiam vzdialených opráv, ktorými sú tieto najpokročilejšie sady nástrojov pre multifunkčné tlačiarne, aké dnes distribútori využívajú, vybavené.

Zariadenie HP PageWide Pro urobilo farebnú tlač cenovo dostupnejšiu, zároveň sa ale môže pochváliť najrýchlejšou tlačou vo svojej triede. Jednoúčelové a multifunkčné zariadenia ponúkajú rýchlosť tlače v rozmedzí 35 a 60 strán za minútu (alebo až 80 strán za minútu v móde General Office). Technológia PageWide je tiež veľmi ekologická – spotreba energie oproti konkurenčným farebným laserovým zariadeniam v rovnakej triede môže dosiahnuť iba sedminu nákladovosti. Zároveň vytvára aj výrazne menej odpadu vďaka menšiemu množstvu použitých obalov.

Dostupnosť

Multifunkčné tlačiarne A3 od HP sú dostupné u kvalifikovaných channel partnerov alebo priamo u HP.

Značky: