Spoločnosť HTC predstavila novinku s označením HTC One M8s. Smartfón vybavený balíkom funkcií prináša celokovové telo a päťpalcový Full HD displej. Ten navyše chráni tvrdené a odolné sklo Corning Gorilla Glass.

Vyššia úroveň zvuku a obrazu

HTC One M8s ponúka vynikajúce fotografické možnosti – s päťmegapixelovým predným fotoaparátom vytvoríte efektné selfies, zatiaľ čo s hlavným 13-megapixelovým fotoaparátom zachytíte detailné snímky. Súčasťou balíčka je tiež technológia HTC Eye Experience, ktorá ponúka celý rad nástrojov pre úpravu obrázkov a posúvanie hraníc, ako ľudia využívajú svoj smartfón na fotografovanie.

Vynikajúci zvukový zážitok poskytuje známa technológia HTC Boomsound, ktorá ponúkne čistý zvuk prostredníctvom dvoch stereo reproduktorov vpredu. O zásobovanie energiou sa stará 2 840 mAh batéria a výkon má na starosti osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 615. Môžete sa tak spoľahnúť na impozantnú rýchlosť a dlhú životnosť batérie.

Plynulý a bezproblémový chod

HTC One M8s beží na najnovšej verzii operačného systému Android Lollipop 5.0 s nadstavbou HTC Sense 6.0. Návrat hlási aj populárna aplikácia HTC BlinkFeed, ktorá vytvára živú domovskú obrazovku, kde môžu používatelia okamžite pristupovať k obsahu zo svojich obľúbených sociálnych sietí a portálov na jednom mieste. Aby toho nebolo málo, k jednoduchosti používania prispieva aj Motion Launch, funkcia ktorá poskytuje okamžitý prístup k HTC One M8s – napríklad, používatelia môžu prijať hovor jednoduchým zdvihnutím smartfónu k uchu. Rovnako tak funkcia HTC Switch umožňuje rýchle a ľahké presunutie všetkého obsah a informácií z iného telefónu Android alebo iPhone, takže máte všetky dáta z vášho predchádzajúceho smartfónu dostupné okamžite.

HTC One M8s ponúka dostatok úložného priestoru 16 GB vnútornej pamäti. Tú dopĺňa microSD slot na karty, ktorý umožňuje pridať ďalších 128 GB.

Dostupnosť

HTC One M8s prichádza na Slovensko vo farbe Gunmetal Gray (oceľová šedá) a je k dispozícii je od 1. apríla za odporúčanú cenu 485 eur.

Najzaujímavejšie inovácie HTC One M8s

  • Pätmegapixelová predná selfie kamera
  • Detailný zadný 13-megapixelový fotoaparát
  • Super-efektívny osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 615
  • Batéria s dlhou výdržou na jedno nabitie a kapacitou 2 840 mAh
  • Cena: 485 eur

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.