Huawei: V ekosystéme HMS je globálne registrovaných vyše 1,4 milióna vývojárov

0

Záujem z ich strany je obrovský.

Na 17. globálnej analytickej konferencii spoločnosti Huawei Wang Yanmin odhalil, že počet vývojárov, ktorí využívajú HMS služby spoločnosti Huawei sa zvýšil o 150 % na 1,4 milióna. 

Huawei P30 Pro a Huawei Mate 30 Pro

Vľavo Huawei P30 Pro s Google službami, vpravo Mate 30 Pro s Huawei službami

HMS potrebujú k úspechu čas

Na minuloročnej konferencii pre vývojárov spoločnosť zaviedla HMS ako náhradu za službu GMS od Googlu. Na predstavení série Huawei P40, ktorá sa konala v marci tohto roku, spoločnosť Huawei oznámila, že séria P40 bude využívať svoj vlastný servis mobilných služieb a obchod aplikácií AppGallery. Je to prvýkrát, čo spoločnosť na svojom vlajkovom telefóne plne využíva vlastné služby.

Podľa správ sú HMS od Huawei k dispozícii vo viac ako 170 krajinách po celom svete a majú viac ako 400 miliónov aktívnych používateľov mesačne. Aj keď chce Huawei využívať služby spoločnosti Google (GMS), zdá sa, že z krátkodobého hľadiska sa situácia opäť komplikuje

V budúcnosti budú HMS základným stavebným prvkom ekosystému spoločnosti Huawei.

Zdroj: GizChina

Prečítajte si aj:

Chcete si kúpiť alebo vlastníte Huawei telefón bez Google služieb? Pripravili sme pre vás videá, ktoré vám možno pomôžu

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>