Huawei P40 lite: VIDEORECENZIA

0

Aký ja odľahčená verzia vlajkovej lode radu P40?

Huawei začal na Slovensku predávať telefón P40 lite. Ide o odľahčenú verziu vlajkovej lode, ktorá sa v prípade predchádzajúcich generácií tešila veľkej obľube medzi používateľmi. Dôkazom sú aj skvelé predaje u operátorov.

Huawei P40 lite zaujme najnovším procesorom Kirin 810 a tiež aj 40 W superrýchlym nabíjaním, ktoré nie je v tejto cene štandardom. Páčil sa nám aj jeho štvoritý fotoaparát, kvalita fotiek je vzhľadom k cene na veľmi dobrej úrovni. P40 lite je však telefón typu AG, vo svojej výbave nemá Google služby.

A hoci sa dá s takýmto telefónom dobre fungovať – prečítajte si náš veľký článok, pár kompromisom sa aktuálne nevyhnete. Otázka je, ako na absenciu Google služieb zareagujú bežní používatelia. Aj o tomto sme polemizovali v našej videorecenzii, prajeme príjemné pozeranie:

Huawei P40 lite videorecenzia

Prečítajte si aj:

Huawei telefóny bez Google služieb: Takéto sú naše skúsenosti s používaním AG zariadení

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>