Hudobný valček: Xiaomi Mi Pocket Speaker 2

0

Reproduktor Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 má tvar valca (60 × 93 mm) a otočný regulátor hlasitosti je v hornej časti. Tam je zároveň menič. Hrá teda do priestoru a nezáleží na tom, ako reproduktor natočíte. Ovládačom sa mení hlasitosť, ide o krokovú zmenu. Zatlačením sa reproduktor vypne, prijme hovor alebo pozastaví hudba. Vpredu je signalizačná LED dióda, ktorá neruší. Nabíja sa cez microUSB port a batéria vydrží prehrávanie hudby až po dobu 7 hodín. Jednoduchý reproduktor, ktorý je najmä ako dizajnový doplnok a ladí s celkovým portfóliom tejto značky.

Hudobne ho treba brať s rezervou. Nám sa najviac osvedčil na filmy. Hudba bola mierne zastretá s menej výraznými basmi. Jeho výkon je 5 W, takže nebude konkurovať rozmerovo väčším reproduktorom na trhu. Pre menej náročných a deti, ktorým chcete dopriať jeden z najkrajších a minimalistických reproduktorov, to môže byť jedna z možností.

Cena: 29,60 €

Zapožičal: mi-store.sk

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár