Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

HyperX, značka vysoko výkonných herných zariadení, oznamuje rozšírenie svojej ponuky periférií pre hráčov, ktorá bude teraz novo obsahovať aj hernú klávesnicu HyperX ALLOY RGB Gaming Keyboard, hernú myš Pulsefire Gaming Mouse a dve nové verzie mechanických herných klávesníc ALLOY FPS s možnosťou voľby spínačov Cherry MX v RED alebo BROWN verzii.

Nové periférie navrhnuté spoločnosťou HyperX prešli náročným testovaním profesionálnymi hráčmi z Echo Fox.

„Vďaka nášmu radu herných periférií sa teraz aj príležitostný hráči môžu cítiť ako profesionáli. Zariadenie HyperX používajú majstri v oblasti eSports, rovnako ako bežní hráči, pretože naše produkty poskytujú výkon a kvalitu potrebnú pre víťazstvá,“ povedal Edward Baily, obchodný riaditeľ HyperX pre EMEA. „Sústredíme sa na to, aby sme vytvárali najlepšie produkty na trhu pre všetkých hráčov – na PC, herných konzolách alebo mobilných zariadeniach – za dostupné ceny.“

Oznámenie HyperX na veľtrhu CES 2017 sa týka týchto produktov:

  • Herná klávesnica ALLOY RGB Gaming Keyboard – Má úplne nový dizajn, tlačidlá môžu byť podsvietené 16 miliónmi farieb pomocou LED, k dispozícii sú aj samostatné tlačidlá pre ovládanie médií. Špičková klávesnica HyperX ALLOY RGB hráčom ponúka dynamické profily podsvietenia a ovládania. U nového modelu ALLOY RGB si môžu hráči prispôsobiť a ovládať nastavenia farieb tlačidiel a odolnosť klávesnice zaisťuje rám z kovovej zliatiny.
  • Herná myš Pulsefire Gaming Mouse – Prvá myš značky HyperX je určená pre profesionálnych hráčov a je vybavená optickým snímačom pohybu s hernými parametrami, kde je možné nastaviť štyri preddefinované úrovne rozlíšení s LED indikátormi (400/800/1600/3200). Nastavenie je možné meniť bez nutnosti inštalácie dodatočného softvéru a myš ponúka funkcie, ktoré hráči vyžadujú – navyše až za prekvapivo dostupnú cenu.
  • Herné klávesnice ALLOY FPS s RED alebo BROWN spínačmi – Pre nové mechanické herné klávesnice HyperX ALLOY FPS so spínačmi Cherry MX RED alebo BROWN je charakteristický rám plnej veľkosti z oceľovej zliatiny, ktorý je navrhnutý tak, aby zaberal čo najmenšiu plochu a hráči tak mali na stole viac miesta pre pohyb myšou pri „strieľačkách“ (FPS). Hráči si teraz môžu vybrať tlačidlá WASD z dvoch farieb, ktoré sú navyše textúrované pre lepšiu hmatovú odozvu a používanie v FPS hrách. Klávesnice taktiež ponúkajú dynamické profily podsvietenia pomocou červených LED bez nutnosti inštalovať obslužný softvér. Kompaktné klávesnice majú odpojiteľný kábel a obal na prenášanie, takže sú ideálne pre hráčov, ktorí za svojím hraním cestujú.

Ďalšie produkty, ktoré sú súčasťou veľtrhu CES:

  • Headset Cloud Revolver S – Doposiaľ najvyspelejší headset značky HyperX Cloud Revolver S ponúka plug-and-play pripojenie a priestorový zvuk Dolby 7.1 Surround Sound. HyperX integrovala technológiu Dolby Headphone priamo do nového USB donglu – táto technológia prináša po jedinom stlačení tlačidla špičkový priestorový zvuk, ktorý vás pohltí. Cloud Revolver S bol navrhnutý s cieľom poskytnúť pohodlie a bezkonkurenčný výkon spolu s ostrým zvukom a širokým zvukovým priestorom pre hry typu CS: GO, strieľačky a hry v 3D prostredí.
  • Pamäťové moduly HyperX Predator DDR4 LED – HyperX predstaví svoje prvé pamäťové moduly DDR4 s možnosťou RGB podsvietenia. Pamäte HyperX Predator DDR4 LED majú podsvietenie, ktoré je možné spárovať so základnými doskami vybavenými možnosťou ovládať RGB podsvietenie, napríklad Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion alebo MSI Mystic Light Sync. Toto je len predbežné predstavenie produktu, jeho vlastnosti sa môžu ešte zmeniť.

HyperX intenzívne podporuje eSports a hráčsku komunitu a vyvíja produkty určené špeciálne pre herný žáner FPS („strieľačky“) – medzi inými headsety HyperX Cloud Revolver a nový model Cloud Revolver S, ktoré poskytujú zvukový priestor štúdiovej kvality, vďaka ktorému hráči môžu lokalizovať nepriateľa na základe zvuku oveľa skôr. Nové mechanické herné klávesnice HyperX ALLOY FPS sú oficiálne modely pre turnaj Intel Extreme Masters a používajú sa v rámci Intel Showcase počas herných súťaží celej 11. sezóny. A navyše: klávesnice ALLOY FPS odporúčajú popredné herné organizácie, ako sú NaVi Gaming, Echo Fox a SK Gaming.

Dostupnosť

  • Herná klávesnica ALLOY RGB Dostupnosť v 3. štvrťroku 2017, cena bude upresnená.
  • Herná myš PulsefireDostupná od apríla
  • Mechanické herné klávesnice ALLOY FPS s RED a BROWN spínačmi – Dostupnosť počas roku 2017.
  • Herný headset Cloud Revolver SDostupný od marca 2017 za 169€ vrátane DPH.
  • Pamäťové moduly DDR4 s RGB LED podsvietenímDostupnosť v 3. štvrťroku 2017, cena bude upresnená.

Značky: