Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

HyperX, divízia spoločnosti Kingston Technology Company, Inc., najväčšieho nezávislého výrobcu pamäťových produktov na svete, dnes oznámila uvedenie svojho druhého oficiálne licencovaného herného headsetu pre Xbox s názvom CloudX Revolver Gears of War.

Na dizajnu tohto headsetu spolupracovali Microsoft a The Coalition ako štúdio, ktoré vyvinulo počítačovú hru Gears of War 4, a tento dizajn je akoby poznamenaný bojom v súboji, aby ladil s nedávno oznámeným uvedením balíčku limitovanej edície hernej konzoly Xbox One S Gears of War 4 (2 TB) a limitovanej edície bezdrôtového herného ovládača Xbox One Wireless Controller- Gears of War 4 Crimson Omen a fanúšikovia tak mali kompletnú hernú sadu, ktorá bude vyjadrovať ich zápal pre hru Gears of War.

hx-hscrxgw-rd_front_1428x1428_web2016_3_nowat

Headset prešiel testovaním a schválením spoločnosťou Microsoft a má rozšírenú kompatibilitu s operačným systémom Windows. Pripája sa pomocou konektoru jack 3,5 mm (štvorpólového) a dvojmetrového predlžovacieho káblu na pripojenie k PC a vyznačuje sa zvukovým obrazom štúdiovej kvality, ktorý vám umožní presnejšie počuť súperov z väčšej diaľky, čo je ideálne pre „střieľačky“ FPS a hry v otvorenom prostredí. Ovládanie zvuku umožňuje ľahko upravovať hlasitosť a vypnúť mikrofón priamo na kábli. Pre čo najvyšší komfort má headset HyperX CloudX Revolver Gears of War kožený hlavový mostík a mušle vyrobené z vysoko-kvalitnej pamäťovej peny, za ktoré HyperX získal už mnoho ocenení a vďaka ktorým budete môcť hrať celé hodiny. Rám z pevnej ocele zaisťuje headsetu dlhodobú odolnosť a oddeliteľný mikrofón s funkciou potlačenia okolitého hluku prináša čistejšiu hlasovú komunikáciu a nižšiu hladinu zvukov z okolia pre lepší pocit pri chatovaní počas hry. Headset je certifikovaný spoločnosťami TeamSpeak a Discord, a je kompatibilný s aplikáciami Skype, Ventrilo, Mumble a RaidCall.

hx-hscrxgw-rd_accessories_1428x1428_web2016_3_nowat

Fanúšikovia, ktorí navštívia akciu Comic-Con International: San Diego budú prví, ktorí uvidia tento headset počas úvodného večera Preview Night dňa 20. júla na stánku Xbox (stánok 100) a na akcii NERD HQ, ktorá sa koná v New Children’s Museum v San Diegu. Návštevníci si budú môcť headset predobjednať cez GameStop na stánku Xbox. Nadšenci hry Gears of War si budú môcť tiež prezrieť tento headset na historicky prvom oficiálnom turnaji Gears eSports Open North American v meste Columbus v Ohiu v dňoch 30. až 31. júla. Herný headset HyperX CloudX Revolver Gears of War sa bude používať počas celého turnaja, kde bude vyše 200 teamov bojovať o kvalifikáciu na 32 miest v semifinále a o šancu získať cenu vo výške 50.000 USD.

„Hra Gears of War 4 patrí medzi dychtivo očakávané herné tituly roku a spúšťa novú éru franchízových produktov s Gears motívmi, novými hrdinami, novými nepriateľmi a s novými funkciami, ktoré doposiaľ neboli v hre Gears of War dostupné,“ povedal Jerry Chu, riaditeľ pre licencie v štúdiu The Coalition. „Sme hrdí, že môžeme spolupracovať s HyperX na vývoji headsetu, ktorý ladí so vzhľadom a vyznením hry Gears of War – ale hlavne umožní hráčom ponoriť sa do nášho vesmíru, aby mali čo najživší zážitok.“

hx-hscrxgw-rd_top_1428x1428_web2016_3_nowat

„HyperX s potešením spolupracuje so spoločnosťou Microsoft, aby hráčom ponúkol headset, ktorý rozšíri zážitok z hrania Gears of War,“ povedal Daniel Kelley, riaditeľ marketingu divízie HyperX. „Vďaka tejto spolupráci a spolupráci so štúdiom The Coalition sme schopní priblížiť špičkovú úroveň komfortu a kvalitu zvuku so značkou HyperX v spojení s odvážnou štylizáciou hry Gears of War súčasne používateľom Xboxov i fanúšikom tejto hry. Nevieme sa dočkať, až sa s týmto headsetom pochválime na akcii Comic-Con, kde ponúkneme fanúšikom prvú možnosť si ho kúpiť.“

Headset HyperX CloudX Revolver Gears of War má dvojročnú záruku a vyznačuje sa legendárnou spoľahlivosťou produktov značky HyperX.

Technické údaje headsetu HyperX CloudX Revolver Gears of War:

Slúchadlá:

 • Driver: Dynamický, priemer 50 mm s neodymiovými magnetmi.
 • Typ: Circumaurálny (okolo celého ucha), uzavretá zadná časť.
 • Frekvenčná charakteristika:12 Hz – 28.000 Hz
 • Impedancia: 33 Ω
 • Hladina akustického tlaku: 104,5 dB SPL/mW na kmitočte 1kHz
 • Celkové harmonické skreslenie (THD): < 2%
 • Odber energie: menovitý 30 mW, maximálny 500 mW
 • Hmotnosť: 364 g
 • Hmotnosť vrátane mikrofónu a káblu: 380 g
 • Dĺžka a typ káblu: Headset (1,3 m) + Audio Control Box (2 m)
 • Pripojenie: Headset– jack 3,5 mm (4-pólový) + Audio Control Box – jacky 3,5 mm stereo a mikrofónny vstup

Mikrofón:

 • Typ prevodníku: Elektretový kondenzátorový mikrofón
 • Smerová charakteristika: Úzko smerový, s funkciou potlačenie okolitého hluku
 • Frekvenčná charakteristika: 50 Hz – 18.000 Hz
 • Citlivosť: -40 dBV (0 dB = 1V/Pa,1kHz)