Hyundai Motor Slovakia má nového prezidenta

0

Nový prezident Hyundai Motor Slovakia, pán YoungJin Lee.

Hyundai Motor Slovakia, autorizovaný importér vozidiel značky Hyundai na Slovensku, má od 13. mája 2019 nového prezidenta. Je ním skúsený manažér YoungJin Lee, ktorý má s riadením európskeho trhu viac ako 10-ročné skúsenosti.  Nový prezident slovenského importéra značky Hyundai, pán YoungJin Lee pôsobí v štruktúrach kórejskej automobilky od roku 1993. Európsky trh mu je dôverne známy, keďže od roku 2009 zastával rôzne manažérske pozície v Hyundai Motor Europe.

Jeho prvoradým cieľom je pokračovať v posilňovaní vzťahov s obchodnými partnermi na Slovensku. „Som šťastný, že mám príležitosť pôsobiť na najrýchlejšie rastúcom trhu v Európe. Verím, že aj moja rodina, ktorá čoskoro na Slovensko príde, ocení slovenskú pohostinnosť a krásy tejto krajiny,“ hovorí nový prezident slovenského Hyundaiu, YoungJin Lee. YoungJin Lee strieda na pozícii prezidenta slovenského Hyundaiu doterajšieho prezidenta Yongjin Kima, ktorý sa stal novým šéfom importéra Hyundai v Českej republike.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>