Prostredníctvom zabudovanej UV-C LED diódy v uzávere fľaše dokáže zbaviť vodu nepríjemných odórov a nebezpečných baktérií a mikroorganizmov.

Prvá samočistiaca fľaša, ktorá zbaví vodu nebezpečných baktérií a mikroorganizmov, je dostupná už aj na slovenskom trhu. Nazýva sa Mahaton a prostredníctvom UV-C LED technológie bezpečne nechemicky vyčistí vodu a udrží ju pred vznikom nebezpečných organizmov a nežiaducich odórov.

Vďaka tomu je  možné si do tejto fľašky nabrať vodu prakticky z akéhokoľvek zdroja vody a za 90 sekúnd z nej urobiť pitnú, zdravotne nezávadnú vodu zbavenú nebezpečných mikroorganizmov.

Inteligentná fľaša Mahaton bola testovaná a získala certifikáty americkej FDA, európskych CE, SGS a ďalších organizácií s úspešným preukázaním, že dokáže v uvedenom čase 90 sekúnd zneškodniť s úspešnosťou až 99,99 % škodlivých baktérií, ako sú e.coli, listéria, stafylokok, salmonela, či baktérie spôsobujúce dyzentériu, tetanus, turbekulózu, apod.

Fľaša sa nabíja bezdrôtovo a ovládanie prebieha pomocou dotykovej plochy na vrchnej strane uzáveru, takže je kompletne vodeodolná a umývateľná pod vodou. Zabudovaná batéria fľašky vydrží na jedno nabitie minimálne 3 týždne, pri štyroch dezinfekčných cykloch denne.

Inteligentnú fľašu nie je potrebné čistiť a zároveň ochráni pred rizikom nákazy z pitia vody. Novinku je možné zakúpiť za 69 eur online na www.mahaton.sk, neskôr bude dostupná aj v ďalších vybraných internetových a kamenných obchodoch.

Inteligentná fľaša Mahaton

Inteligentná fľaša Mahaton. Zdroj: Mahaton

Zdroj: mahaton

Prečítajte si aj:

10 gadgetov, ktoré oceníte najmä na výletoch

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit