Fanúšikovia Apple so sklonmi k nostalgii si môžu vďaka firme ColorWare objednať iPhone 7 Plus v štýle Macintoshu 80. rokov.

Ružovozlatá, zlatá, strieborná, matná čierna a lesklá čierna. To sú prevedenia, v ktorých si bežne môžete zakúpiť väčší 5,5 palcový model najnovšieho iPhonu. Alebo sa chcete skutočne odlíšiť a nevadí vám priplatiť si dvojnásobok štandardnej ceny? Potom možno práve vás zaujme iPhone 7 Plus v limitovanej retro edícii od americkej firmy, ktorá sa špecializuje na špičkovú farebnú povrchovú úpravu rozličného hardvéru. V jej portfóliu nájdete napríklad rôzne farebné varianty slúchadiel AirPods či Xbox v štýle ikonickej rodinky Simpsonovcov.

iPhone 7 Plus Retro Edition

„S viacfarebným dúhovým Apple logom a béžovými pruhmi po okrajoch bude váš iPhone umeleckým dielom“, uvádza výrobca v oficiálnom popise produktu na svojom webe. Dobrou správou je, že ColorWave svoje produkty doručuje aj do Európy, pričom v zozname podporovaných krajín nechýba ani Slovensko. Tou zlou správou je, že štýlový retro iPhone má byť dostupný len v limitovanom počte kusov a aktuálne je vypredaný. Pokiaľ vás zaujal, odporúčame priebežne sledovať jeho dostupnosť na oficiálnom webe ColorWave. Dodanie by malo trvať približne 2 – 3 týždne.

Základom tejto dizajnovej chuťovky je klasický iPhone 7 Plus v 256 GB pamäťovej verzii. Čo naň hovoríte? Dali by ste za tento unikátny dizajn 1899 eur?

 

Značky: