iPhone 9 by mal prísť s Face ID a väčším displejom ako iPhone 8

0

Najstarším Apple telefónom v oficiálnej ponuke je iPhone 8.

Spoločnosť ho plánuje používať ako základ pre svoj pripravovaný telefón, ktorý by mal byť nielen lacnejší, ale aj kompaktnejší ako jej aktuálna ponuka. Najnovšie správy od dodávateľov, ktorí sa zúčastnili CES 2020 a rozprávali sa so zdrojom z Japonska, vieme ďalšie zaujímavé informácie o tomto pripravovanom iPhone, ktorý pravdepodobne úplne pochoval nádeje na predstavenie iPhonu SE2.

Podľa zverejnených informácií chce spoločnosť Apple predstaviť iPhone 9 s telom iPhonu 8, najnovšou čipovou sadou A13 Bionic a s podporou Face ID, pričom dávnejšie spomínaný Touch ID sa v novinke neobjaví, aby sa zabezpečil dostatočný priestor pre väčší displej.

Použitie kamery TrueDepth a odstránenie skenera odtlačkov prstov umožní, aby displej narástol zo 4,7 na 5,4-palca. Fotoaparát bude tiež vylepšený, pričom pôvodná správa o jednom objektíve sa javí ako nepravdepodobná.

Zdroj: MacoTakara

Prečítajte si aj:

Ktorý smartfón fotí najlepšie? Porovnali sme iPhone 11 Pro Max, Samsung Galaxy Note10+ a Huawei P30 Pro

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>