Šialenstvo okolo iPhone X. Výrobcovia príslušenstva sa predháňali s ponukou obalov a krytov ešte pred jeho predstavením

0

Šialenstvo menom nový iPhone.

Uvedenie žiadneho iného smartfónu nesprevádza také šialenstvo, akého svedkami sme pri predstavovaní nového iPhonu. Okrem množstva informácií, ktorými nás zásobujú svetové weby, sa na uvedenie iPhonov pripravujú aj výrobcovia príslušenstva.

Tí vedia, že uviesť na trh nové ochranné obaly, púzdra a fólie po predstavení nových modelov je obvykle už neskoro. Používatelia si chcú objednať obal spolu s predobjednávkou nového iPhonu a mať ho doma najneskôr vtedy, keď im príde nový telefón domov. A preto sme svedkami vtipnej situácie, že výrobcovia tretích strán vyrábajú nové príslušenstvo ešte pred oficiálnym predstavením telefónu.

Ochranné puzdra pre “nový iPhone” od firmy Catalyst, ktoré sme videli koncom augusta na výstave IFA v Berlíne

Neinak je tomu v prípade dlho očakávaného iPhonu X. O oficiálnom názve smartfónu sa špekuluje do posledných momentov, avšak finálny dizajn zariadenia musia výrobcovia poznať v predstihu. Nevieme, či majú informácie priamo od Applu, alebo sa spoliehajú na nepotvrdené úniky informácií. Faktom je, že obaly ponúkajú v značnom prestihu.

My sme na výstave IFA v Berlíne videli pokročilé ochranné obaly, ktoré pre iPhone X zabezpečujú plnohodnotnú ochranu aj vo vode. Nový iPhone by mal síce poskytovať zvýšenú odolnosť voči vode, ale s týmito obalmi má byť zariadenie ešte lepšie chránené.

A keď sa pozriete do virtuálneho výkladu obchodu Alza, tá už dnes ponúka takmer stovku obalov a puzdier pre nový iPhone. Mnohé z nich už má dokonca na sklade, takže si môžete svoj ochranný obal pre iPhone X kúpiť ešte predtým, ako si pozriete predstavenie samotného telefónu 🙂

iPhone s novým dizajnom a OLED displejom sa nakoniec nebude volať iPhone 8, ale iPhone X. To nič nemení na tom, že puzdra pre nový dizajn si môžete kúpiť už dnes

Prečítajte si aj:

Apple dnes predstaví nový iPhone 8 a iPhone X. Všetko, čo o nich zatiaľ vieme (doplnené)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

Pridaj komentár