Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Ginger & Lemon

Pri naštartovaní sa do jarnej pohody musí naša imunita dennodenne odrážať útoky rôznych bacilov. Pomôžte ubrániť svoje zdravie a posilnite ho silným gázovým čajom “Zázvor a citrón” z rady TEEKANNE Organics! Pikantná kombinácia čisto prírodného zázvoru a čerstvých citrusov podporuje imunitu a spoľahlivú rozprúdi krv v žilách. A ešte, keď s nimi spojí silu zázračná exotická kurkuma! Rozsvieťte svoje večery aj unavenú myseľ a prebuďte v sebe energiu so zlatým čajom TEEKANNE Ginger & Lemon! 

Sweet Apple

Niektoré chute sa zrejme zrodili jedna pre druhú – tiež sa nemôžete nabažiť spojenie sladkého jablka a voňavej škorice? Aj na jar vonia byt z čerstvo upečenej štrúdle a v zime zasa  najlepšie chutí v hrnčeku s horúcim prírodným čajom TEEKANNE Organics Sweet Apple. Chuť šťavnatého jabĺčka so škoricou si v ovocno-bylinnom čaji doprajete v 100% bio kvalite – rovnako ako kedysi z babičkinej záhradky.

Sweet Mint

Lístky mäty pristanú letným limonádam, teraz je však ich pravé miesto v teplom čaji TEEKANNE Sweet Mint. Organický mätový čaj v sebe navyše obsahuje aj blahodarnú sladké drievko, ktorá spolu s mätou vie efektívne bojovať proti nachladnutiu. Mäta totiž pomáha uvoľňovať upchatý nos a sladké drievko zase pôsobí proti kašľu a nepríjemnému zahlieneniu. Objavte zimné svieže povzbudenie, ktoré si vo svojom obľúbenom hrnčeku vychutnáte pod teplou dekou, ale aj pri stole.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte www.teekanne.cz.

TEEKANNE Organics sa dajú kúpiť za cenu 3,49 €

Značky: