Štvrtý mobilný operátor si doprial predčasný vianočný darček, keď sa mu podarilo pokoriť hranicu 300-tisíc zákazníkov.

4ka vníma tento úspech ako pozitívnu reakciu na jej aktuálnu ponuku. Operátor tvrdí, že neustále pracuje na skvalitňovaní svojich služieb a zároveň aj na rozširovaní pokrytia. Aktuálne tvrdí, že vlastnou sieťou pokrýva už viac ako 66% obyvateľstva Slovenska. Operátor zároveň ohlásil ďalších šesť miest s úplným pokrytím.

4ka priniesla koncom roka niekoľko ponúk, ktoré mali zvýšiť počet zákazníkov. Štvorkárske Vianoce ponúkajú bonus v podobe akéhokoľvek produktu TO. za polovicu. Ten získajú všetci zákazníci, ktorí si do konca apríla 2017 do 4ky prenesú číslo alebo si telefónne číslo už preniesli a aktivujú si niektorý z produktov TO. Novým zákazníkom, ktorí si kúpia do konca apríla 2017 novú SIM kartu Moja 4ka spolu s niektorým z produktov TO. ponúka prvý poplatok za polovicu alebo možnosť vybrať si výnimočné číslo zadarmo.

Operátor takisto prezradil, že priemerná spotreba zákazníkov s TO.10 dosahuje 4,4 GB mesačne a pri zákazníkoch TO.nekonečno dokonca dosahuje až 35 GB mesačne. Balíky TO. aktuálne využíva takmer 20-tisíc zákazníkov.

Zahusťovanie najmodernejšej 4G siete

4ka chce do konca roka pokryť vlastnou sieťou 70% obyvateľstva SR. Okrem novo pokrytých miest operátor neustále zahusťuje aj lokality, kde už svoju 4G sieť má. Najnovšie ohlásil plné pokrytie 4G sieťou v mestách Hurbanovo, Mojmírovce, Myjava, Stará Ľubovňa, Šurany a Tomášov. 4G sieť je dostupná aj pre obyvateľov Stropkova, Tvrdošína a Zemianskych Kostolian.

Plné pokrytie signálom 4G siete 4ky majú v súčasnosti k dispozícii obyvatelia viac ako 150-tich miest a obcí po celom Slovensku.

Prečítajte si aj:

4ka: Prehľad všetkých balíčkov. Poradíme, ktorý je pre vás najlepší (doplnené)

Značky: